Naklejkowe dekoracje do wszystkich rodzajów pomieszczeń

0
1494

Współczesne urządzenia potrafią wyprodukować naprawdę wspaniałe rzeczy. Również takie, które służą do dekoracji oraz personalizacji pomieszczeń. Hitem ostatnich lat są naklejki dekoracyjne. Jednak nie chodzi o zwykłe naklejki, tylko o nowoczesne naklejki do stosowania na różnych powierzchniach. Tego typu dekoracje są bardzo realistyczne i nasycone kolorami. Cechują się dużą funkcjonalnością. Poniżej kilka przykładów miejsc, w których stosowane są najczęściej.

Naklejki do pomieszczeń w domu

AKatja posiada w swojej ofercie imponującą ofertę naklejek do domu, punktów usługowych, szkół i przedszkoli oraz naklejek przeznaczonych do dekoracji podczas uroczystości. Naklejki są samoprzylepne i występują w dowolnym, wybranym przez klienta kolorze.

Naklejkami AKatja możemy udekorować każdy domowy pokój, łazienkę oraz kuchnię. Naklejki nadają pokojom indywidualnego charakteru. Do salonu, sypialni lub przedpokoju świetnie nadają się naklejki z pozytywnymi sentencjami bądź cytatami. Niesamowity efekt wizualny uzyskamy, kupując naklejki przedstawiające majestatyczne drzewo (w tym drzewo z miejscem na zdjęcia), pustynne pejzaże, lwy, gepardy i inne zwierzęta. Zarówno praktyczne, jak i efektowne są naklejki z godzinami i zegarem.

Naklejki są uroczą dekoracją pokojów dziecięcych. Za pomocą naklejek możemy stworzyć dziecku bajkową krainę lub stadion piłkarski. W sprzedaży są naklejki typowo dziewczęce, typowo chłopięce oraz uniwersalne. Można nimi udekorować ścianę, drzwiczki mebli, okna, łóżko lub łóżeczko. Ogromne wrażenie robią naklejki, w których treści użyto imię dziecka.

Godne polecenia są także naklejki do kuchni i łazienki. Obrazują one typowe wzory oraz sytuacje, które odbywają się w tych pomieszczeniach. Pięknie prezentują się na płytkach lub szybie prysznica. Mogą również służyć do celów edukacyjnych. W ofercie AKatja – dekoracje takie jak naklejki motywujące do mycia zębów lub opuszczania deski sedesowej.

Naklejki do punktów usługowych

Naklejki to także sprawdzone rozwiązanie w dekoracji pomieszczeń usługowych typu zakład fryzjerski, zakład kosmetyczny, siłownia, sklep, biuro. Służą do ozdabiania pomieszczeń ogólnodostępnych i pomieszczeń służbowych.

Poprzez naklejkę możemy przekazać klientowi motto działalności firmy lub zmotywować go do skorzystania z usług. W asortymencie są naklejki kierunkowe oraz tak zwane witacze.

Naklejki do szkoły lub przedszkola

To niesamowite w jakich warunkach mogą odbywać się zajęcia w szkole udekorowanej naklejkami. To po prostu trzeba zobaczyć. Naklejkami można przystroić zarówno klasowe ściany, jak również podłogi lub schody.

Nalepki w szkole lub w przedszkolu mogą mieć charakter ozdobny, edukacyjny i informacyjny. Świetną pomocą naukową dla dzieci są naklejkowe plansze edukacyjne. Do wyboru są plansze na temat udzielania pierwszej pomocy, plansze do nauki języków obcych (na przykład z odmianą angielskich czasowników), plansze z tabliczką mnożenia lub wzorami chemicznymi. Mniejsze dzieci mają wielką radochę z naklejek podłogowych, dzięki którym mają gotową powierzchnię do gry w klasy.

Naklejki na uroczystości ślubne

Naklejki samoprzylepne są także efektowną i przydatną dekoracją sali weselnej. Możemy ich użyć do dekoracji stołów, w księdze gości, na plakatach powitalnych czy planach stołów i winietkach. Stanowią urozmaicenie i wprowadzają osobisty charakter spotkania.

Godne polecenia są naklejki przeznaczone do naklejenia na ślubny dywan lub skrzynkę na koperty. Młoda Para może zamówić naklejki ze swoimi imionami, inicjałami i datą ślubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here