meble od projektanta
fot. pexels.com

W trakcie urządzania domu nierzadko poszukujemy wszelkich niebanalnych elementów, które nadadzą naszym czterem kątom unikatowego stylu, a także podkreślą nasz wyrafinowany gust. Poszukując takich mebli, koniecznie sprawdźmy co proponują nam projektanci.

Zobacz też: http://radiobc.pl/meble-designerskie/

Nietypowo

Jeśli zależy nam na tym, by w naszym domu królowały niebanalne, oryginalne i niepowtarzalne dodatki, wówczas musimy zrezygnować z zakupów w sieciówkach. Pozostają nam dwa wyjścia – albo projektujemy samodzielnie meble i je wykonujemy albo sprawdzamy ofertę designerskich mebli, prosto od projektantów.

Takie meble jednakże są bardzo drogie i należy się z tym liczyć. Jeśli nam zależy i nas na to stać, śmiało możemy zakupić stolik o wartości 1/3 naszego mieszkania.

Design

Dla osób, które cenią sobie oryginalny design, koszty nie są problemem. To inwestycja w trendy oraz wspieranie działalności pojedynczych projektantów. Designerskie meble z pewnością są nietypowe i ciężko od nich oczekiwać, aby występowały w klasycznych formach oraz nie zaskakiwały swoim wyglądem.

Meble od projektantów mają bowiem totalnie fantazyjne kształty, nietypowe formy, zróżnicowaną kolorystykę oraz ciekawe elementy, które je wzbogacają.

Tak właściwie mebel, który wychodzi z pracowni projektanta jest spełnieniem jego indywidualnej wizji, która albo wpadnie ci w oko, albo totalnie do ciebie nie przemówi. Ludzie, którzy pasjonują się designem i meblami to prawdziwi kolekcjonerzy, którym zależy na tym, by w ich mieszkaniu panował właśnie taki artystyczny klimat, podkreślający ich indywidualizm.

Nie mniej jednak należy pamiętać, że projektanci również pracują dla sklepów sieciowych. Możesz zobaczyć w ofercie sklepu IKEA w opisie mebla, kto go zaprojektował, a także poznać wizję projektanta w opisie mebla. To tańsza wersja designerskich mebli, jednakże nie mniej uboga! To również stylowa forma wyrażenie siebie i swojego gustu, jednakże z niższym kosztem.
Dodatkowo w sieciówkach bardzo często pojawiają się limitowane edycje kolekcji mebli, na które warto polować.

Przeczytaj też: http://www.trenddecor.pl/meble-w-stylu-industrialnym/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here