odkurzacz pionowy bezprzewodowy

Jaki odkurzacz pionowy bezprzewodowy wybrać, by sprzątanie mieszkania nie było czynnością, której szczerze nie znosimy? Każdy pamięta, jakim koszmarem może być plączący się pod nogami przewód, poszukiwanie najbliższego kontaktu, by odkurzyć każde pomieszczenie, i wiecznie zapychająca się rura. Odkurzacz na baterie rozwiązuje przynajmniej dwa pierwsze problemy – nie ma przewodu i nie trzeba szukać gniazdka, by go podłączyć. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy powinien jednak oferować o wiele więcej. Sprawdź, jaki odkurzacz pionowy wybrać i czym powinien charakteryzować się najlepszy odkurzacz bezprzewodowy.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy uczyni Twoje życie łatwiejszym?

Dobry odkurzacz pionowy powinien mieć niezawodny silnik o odpowiedniej mocy, dobrą siłę ssącą oraz filtr skutecznie usuwający nawet drobne cząstki kurzu. Odkurzacz na baterie Samsung to dobry wybór, jeśli zależy nam na niezawodnym i skutecznym urządzeniu. Jest wyposażony w nowoczesny silnik Digital Inverter o mocy 550 W i system Jet Cyclone, który optymalizuje przepływ powietrza, zwiększając siłę ssącą. Ma też 5-warstwowy system filtracji HEPA, który skutecznie usunie cząsteczki kurzu o wielkości 0,3~10 mikrometrów.

Dzięki tym rozwiązaniom odkurzymy różnego typu powierzchnie – dywany, wykładziny, parkiety, panele czy terakotę w przedpokoju i kuchni.

Elektroszczotka Soft Action Brush z antystatycznym włosiem skutecznie usunie kurz, a także sierść zwierząt. Szczotkę przełącza się jednym kliknięciem, zależnie od tego, czy chcemy odkurzyć dywan, czy twardą powierzchnię.

A jeśli odkurzacz na baterie Samsung używany jest przez osoby różnego wzrostu, także nie ma problemu. 4-stopniowa regulacja długości rury teleskopowej to doskonałe i wygodne rozwiązanie.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać – stacja ładująca i czas działania baterii

Dobry odkurzacz pionowy Samsung, który działa bezprzewodowo, po zakończeniu pracy należy odstawić na stację ładującą. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy to taki, który daje możliwość wyboru sposobu ustawienia stacji ładującej. Odkurzacz stojący pionowy Samsung ma stację ładującą, którą można używać jako wolnostojącą lub zamontować do ściany. To duża wygoda i oszczędność miejsca.

Kiedy zastanawiamy się, jaki odkurzacz stojący bezprzewodowy wybrać, zwróćmy też uwagę na czas działania baterii. Dobry odkurzacz pionowy działający bezprzewodowo powinien pracować bez przerwy przez minimum 60 minut. Jednak odkurzacz bezprzewodowy pionowy Samsung ma też drugą baterię, którą można zastąpić pierwszą, gdy się wyczerpie. To daje łącznie 120 minut nieprzerwanej pracy, co bezsprzecznie czyni ze sprzętu Samsung najlepszy odkurzacz bezprzewodowy.

Jaki odkurzacz pionowy wybrać – dodatkowe rozwiązania

Próbując odpowiedzieć na pytanie „jaki odkurzacz pionowy będzie dla mnie najlepszy?”, zwróćmy uwagę na dodatkowe funkcje i akcesoria. Odkurzacz na baterie Samsung ma przydatny wyświetlacz LED, który pozwala na kontrolę urządzenia oraz dodatkowe wymienne końcówki takie jak szczelinówka, minielektroszczotka oraz szczotka z miękkim włosiem przydatna do powierzchni, które łatwo zarysować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here