Tanie drukowanie

Drukarka to niezwykle przydatne urządzenie. Mimo to, wiele osób rezygnuje z tego udogodnienia ze względów finansowych. W prosty sposób można jednak zmniejszyć wydatki na kosztowne wkłady. Posiadasz lub chcesz kupić drukarkę z serii Canon Pixima TS? Podpowiadamy, gdzie można tanio kupić kompatybilny tusz CL-561!

Wybór urządzeń do wyposażenia domu powinien być podyktowany przede wszystkim ich funkcjonalnością oraz wyglądem. Wiele osób ma jednak kłopot z wyborem odpowiedniej drukarki. Modele atramentowe przeznaczone do użytku domowego prezentują się bardzo elegancko, a do tego mają korzystne ceny. Nic dziwnego, że są popularne. Po zakupie okazuje się jednak, że wkłady są mało wydajne, a do tego drogie. Na szczęście da się je kupić taniej! Dowiedz się, gdzie znajdziesz tusz CL-561 w niskiej cenie!

Ile kosztuje tusz Canon CL-561?

Tusz Canon CL-561 to wkład kompatybilny z drukarkami Canon, z serii Pixma (TS5350, TS5351, TS5352, TS5353). Są to wielofunkcyjne, niewielkie modele w dobrych cenach (ok. 400 zł). Z tego względu są często kupowane do domów oraz małych przedsiębiorstw.

Tusz CL-561 jest wkładem kolorowym. Zawiera trzy odcienie z drukarskiej palety CMYK, czyli: Cyjan (niebieski), Magenta (różowy) oraz Yellow (żółty). W połączeniu z Key Colour (czerń) pozwalają uzyskać szerokie spektrum barw. Jeden kolorowy kartridż o wydajności 180 stron kosztuje ok. 90 zł. Według producenta atrament ten jest bardziej gęsty i gwarantuje lepszą jakość wydruku. W rzeczywistości, jedynie profesjonaliści dostrzegają różnice pomiędzy poszczególnymi markami tuszów. W warunkach domowych mało kto przywiązuje aż tak dużą wagę do jakości nadruku.

180 stron to stosunkowo nieduża wydajność. Wystarczy drukować 6 stron dziennie, by musieć wymienić wkład już po miesiącu. Osoby uczące się czy pracujące w domu na pewno zużyją taki wkład w ciągu 30 dni. Przy okazji trzeba dokupić też kartridż z czarnym tuszem, więc wydatek rośnie do kwoty 180 zł (wkład Key Colour CL-560 o tej samej wydajności również kosztuje ok 90 zł). Rocznie na drukarkę trzeba przeznaczyć aż 2160 zł! To zdecydowanie zbyt dużo.

Jak zmniejszyć wydatki na drukarkę? Zamienne tusze Canon CL-561

Tusz CL-561 można oczywiście kupować na promocjach lub w specjalnych punktach, gdzie sprzedaje się artykuły poligraficzne w cenach hurtowych. Nie zawsze uda się jednak trafić na korzystne promocje i nie każdego stać, by zrobić zapas takich kartridżów. Nie jest to zresztą rozsądne, ponieważ atramentowe wkłady mogą zasychać lub psuć się, jeśli będą przechowywane w złych warunkach.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest kupowanie zamiennych tuszów Canon CL-561. Są to wkłady idealnie kompatybilne z drukarkami tej marki. Gwarantują dobrą jakość wydruku i sprawują się dokładnie tak samo. W praktyce różnią się tylko opakowaniem oraz ceną. Mogą być nawet o połowę tańsze, dlatego są bez wątpienia bardziej opłacalne. W ten sposób można zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych miesięcznie i aż tysiąc złotych rocznie. Pieniądze te lepiej jest wydać na coś ciekawszego czy bardziej przydatnego.

Gdzie można kupić tusz Canon CL-561 w korzystnej cenie?

W Internecie da się kupić niemalże wszystko, w niezwykle przystępnych cenach. Bez problemu można znaleźć profesjonalne sklepy z wkładami do drukarek, jak np. serwis www.tonerpartner.pl. Oferta obejmuje tusz Canon CL-561 w hurtowych cenach oraz świetnej jakości zamienniki. Szybka, darmowa dostawa oraz wsparcie konsultantów sprawiają, że jest to zdecydowanie najwygodniejszy i najtańszy sposób na kupno wkładów. Jeśli posiadasz w domu drukarkę z serii Canon Pixima (lub planujesz ją nabyć), koniecznie zamawiaj tusze CL-561 oraz CL-560 z Internetu!

Drukowanie w domu wcale nie musi być kosztowne. Jeśli chcesz rozsądniej planować swój budżet, koniecznie zamawiaj niezbędne materiały eksploatacyjne w Sieci. W ten sposób możesz kupić tusz CL-561 oraz inne wkłady w niskich cenach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here