Napisy na ścianę 3d – 5 propozycji do Twojego mieszkania

0
5304

Urządzając mieszkanie, powinno się zadbać nie tylko o funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń, ale również o ich przytulność. Dekoracje ścienne są w tej kwestii niezastąpione – zajmują niewiele miejsca, a sprawiają, że mieszkanie zmienia się w oazę spokoju i szczęścia dla wszystkich domowników. Zobacz, jakie napisy na ścianę 3d możesz zawiesić w swoim mieszkaniu.

Przez lata wśród dekoracji ściennych dominowały obrazy, lecz dziś do wyboru ma się znacznie więcej dodatków. Nowoczesnym i eleganckim uzupełnieniem wnętrza są napisy na ścianę 3d, dzięki którym można podkreślić swoją filozofię życiową oraz poprawić sobie nastrój. Oto 5 propozycji napisów ściennych 3d do Twojego mieszkania.

Napisy na ścianę 3d do sypialni

W sypialni spędzasz nawet 8-10 godzin na dobę, dlatego powinno to być pomieszczenie, w którym dobrze się czujesz. Przede wszystkim w sypialni powinien panować porządek, gdyż zagracone wnętrze utrudnia zasypianie i pogarsza jakość snu. Niewskazane jest, by w sypialni znajdowało się dużo bibelotów, dlatego nadmiar stojących ozdób, wazonów i innych dekoracji jest niewskazany. Znacznie lepszym wyborem są minimalistyczne napisy na ścianę 3d. Szczególnie ciekawą propozycją jest napis „Mr&Mrs”, który przypadnie do gustu zakochanym parom i nowożeńcom.

Dekoracyjne napisy do przedpokoju

W przedpokojach jest niewiele miejsca na dekoracje. Ustawianie kwietników, figurek i wazoników często jest niemożliwe, jednak ściany w przedpokoju możesz udekorować napisami. Możesz postawić na proste hasło „Witajcie”, które sprawi, że goście poczują się jak w domu, jak i na ozdobny klucz z napisem „Home, sweet home”. Wybierając naklejkę klucz, dodatkowo wyznaczysz miejsce, w którym umieści się klucze do mieszkania, piwnicy, garażu itp.

Ozdobne hasła do pokoju dziecięcego

Małe dzieci nie potrafią czytać, jednak już od najmłodszych lat zwracają uwagę na detale w każdym wnętrzu. Z tego powodu warto zadbać o dekoracje do pokoju maluszka, dzięki którym pociecha stymuluje zmysły i ćwiczy spostrzegawczość. Dodatkowo napisy na ścianę 3d przypomną Ci o tym, co jest ważne w byciu rodzicem, czyli o miłości, akceptacji i wspólnym spędzaniu czasu. Do pokoju dziecięcego możesz wybrać hasła takie jak „Mamy siebie, mamy tak wiele” lub „Zawsze całuj mnie na dobranoc”.

Nowoczesne napisy 3d do pokoju młodzieżowego

Młodzież chce podkreślać swoją indywidualność, dlatego jeśli jesteś rodzicem nastolatka, możesz zaproponować dziecku ozdobienie pokoju napisami na ścianę 3d. Młodzieży spodobają się w szczególności hasła wykonane nonszalanckimi czcionkami i mające nietypowe formy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nawet proste „Home, sweet home” przypadnie do gustu dojrzewającemu dziecku i sprawi, że pokój stanie się jego ulubionym miejscem w całym mieszkaniu.

Relaksujące hasła do salonu

Salon jest miejscem, w którym powinno być przytulnie, gdyż to właśnie tam wypoczywa się po ciężkim dniu w pracy i spędza się czas w niedzielne popołudnie. Aby pokój dzienny stał się Twoim ulubionym miejscem na relaks, zawieś na ścianie napisy 3d. Możesz wybierać zarówno spośród klasycznych haseł, jak „Coffee Time”, które sprawdzą się również w aneksie kuchennym, jak i głębokich myśli jak „Tu jest mój dom, tu jest moja rodzina, tu jest moje serce”. Dzięki rozbudowanym cytatom podkreślisz, jakimi wartościami kierujesz się w życiu i przypomnisz sobie o nich w trudnych chwilach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here