Jakie blaty stołowe wybrać do naszego lokalu

Gdy postanowimy otworzyć swój własny lokal gastronomiczny, czeka nas długi proces. Musimy zacząć od znalezienia lokalu, potem zastanowić się nad projektem wnętrza. Gdy już wewnątrz będzie wyglądać tak, jak chcieliśmy, przyjdzie czas na dobieranie mebli, dodatków, dekoracji… Oczywiście następnym krokiem będzie skompletowanie załogi oraz ustalenie menu, karty napojów, alkoholi. Jak widać pracy jest wiele. Dziś postaramy się pomóc Wam z jednym szczegółem, a mianowicie tym, jakie blaty stołowe wybrać, aby nasze stoliki były funkcjonalne, oryginalne oraz cieszyły się długim żywotem.

Dokonując wyboru, gdzie kupić stoły, możemy oczywiście postawić na jedną z sieciówek. Wielkie sklepy proponują duży wybór najróżniejszych stołów. Ale musimy się liczyć z tym, że wybrane przez nas elementy wyposażenia zobaczymy u konkurencji. Nie ma się co dziwić, jest to z pewnością najprostsza opcja. My proponujemy jednak inne rozwiązanie. Firma Mebella, która zlokalizowana jest w podpoznańskich Szamotułach, od lat specjalizuje się w produkcji blatów i podstaw stołowych. Ich szczególną specjalizacją są stoły o przeznaczeniu gastronomicznym. Co to oznacza dla nas, konsumentów? Z pewnością to, że możemy liczyć na lepszą jakość ich produktów oraz profesjonalizm usług, większy niż w sieciówkach. Ich produkty są przystosowane do warunków przemysłowych, między innymi charakteryzują się odpornością na wilgoć.

Cenią sobie zaufanie klientów i najwyższą jakość wykonania. Grono ich zaufanych klientów wciąż rośnie. Do tej pory mogą się pochwalić zamówieniami zza granicy, między innymi z Czech, Stanów Zjednoczonych czy nawet Singapuru.

Mebella posiada własny park maszynowy do produkcji blatów, nowoczesne centrum obróbcze CNC, prasę. Podążają za trendami w modzie meblarskiej, dzięki czemu możemy być pewni, że niezależnie od tego, jaki charakter będzie miała nasza restauracja czy kawiarnia, blaty stołowe oraz podstawy będziemy w stanie dobrać idealnie.   

 

 • Blaty stołowe

 

Mebella produkuje kilka rodzajów blatów, z różnych materiałów i w najróżniejszych kolorach i kształtach. Przedstawimy pokrótce ich ofertę.

 1. Rozmiary
 • Mebella oferuje trzy kształty blatów: okrągłe, kwadratowe oraz prostokątne. Okrągłe występują w czterech rozmiarach: sześćdziesiąt, siedemdziesiąt, osiemdziesiąt lub dziewięćdziesiąt centymetrów średnicy. Okrągłe idealnie sprawdzą się do kawiarni oraz restauracji, które nastawione są głównie na przyjmowanie niewielkich grup gości.
 • Stoliki kwadratowe dostępne są w rozmiarach 60 x 60, 70 x 70, 80 x 80 oraz 90 x 90 centymetrów. Idealnie sprawdzą się do lokali, które focusują się na przyjmowaniu niewielkich grup gości, ale jednocześnie stoły te są niezwykle ustawne i mogą być połączone, co da nam możliwość zorganizowania imprez nawet dla większych grup
 • Stoliki prostokątne, czyli najlepszy wybór do restauracji nieco większych powierzchniowo, które myślą o organizacji imprez na większą skalę. Dostępne rozmiary 80 x 60, 110 x 70, 120 x 80 i 140 na 90 centymetrów. Ustawne i praktyczne
 1. Materiały
 • Melamina, płyta meblowa z obrzeżem ABS
 • Płyta wiórowa laminowana HPL, z obrzeżem ABS
 • Laminat kompaktowy
 • Płyta MDF laminowana HPL, z krawędzią frezowaną, laminowaną lub obrzeżem ABS
 • Sklejka laminowana HPL, z krawędzią profilowaną
 1. Dekory

Mebella oferuje wiele wykończeń blatów, w trzech wariantach cenowych. Do wyboru mamy nie tylko wiele kolorów, ale też imitacje drewna, dzięki czemu z łatwością dobierzemy odpowiedni do naszego wnętrza.

Jak widać Mebella ma w swojej ofercie wszystko, czego potrzebujemy, aby skompletować idealne stoły. Do blatów możemy wybrać odpowiednie podstawy, czy to żeliwne, drewniane, metalowe czy z mosiądzu. Na stronie mebella.pl znajdziemy ich pełną ofertę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here