Gwarancja komfortowego snu – materace hybrydowe

0
450

Sen stanowi naturalny proces regeneracyjny naszego organizmu i w znacznym stopniu wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie. Warto więc zadbać o to, aby jakość naszego wypoczynku była możliwie jak najwyższa. Od czego zacząć? Oczywiście od wyboru odpowiedniego materaca. Oferty współczesnych producentów obfitują w materace o zróżnicowanych właściwościach, co znacznie utrudnia dokonanie udanego zakupu.

Przed rozpoczęciem poszukiwań materaca należy wiedzieć, że nie każdy model będzie odpowiedni dla każdego. Inne są bowiem potrzeby osób starszych borykających się np. z bólami kręgosłupa, a inne osób o nieco większej posturze. Wybór materaca jest więc kwestią indywidualną i tylko dokładne zapoznanie się z opisem danego produktu pozwoli dokonać udanej inwestycji.

Obecnie, jednym z najpopularniejszych rozwiązań na rynku są materace hybrydowe. Reprezentują one nowoczesne rozwiązania konstrukcje i stanowią doskonały kompromis między dobrze znanymi modelami: sprężynowymi i piankowymi. Pozwalają uzyskać poziom komfortu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Idealnie dopasowanie do sylwetki

Jeśli Twoje dotychczasowe materace nie dawały Ci pożądanego poziomu wygody szczególnie w przypadku częstych zmian pozycji snu, materace hybrydowe Carat Hybrid H1 okażą się trafnym wyborem.

Carat Hybrid H1

Gwarantują one błogie otulenie całego ciała, dając możliwość pełnego odprężenia. Dzięki 7 strefom twardości materac znakomicie odciąża kończyny oraz kręgosłup. Zastosowanie dwóch rodzajów pianek (HR i VISCOELASTIC) zapewnia idealne dopasowanie do sylwetki oraz temperatury ciała użytkownika. Po zakończonym wypoczynku materac wraca do swojego pierwotnego kształtu, co oznacza że będzie on gotowy dostosowywać się do Twoich potrzeb każdego dnia!

Doskonałe rozwiązanie na ból pleców

Odpowiednia regeneracja mięśni i stawów jest bardzo ważna szczególnie dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa. To właśnie z myślą o tej grupie odbiorców stworzono materace hybrydowe JMB Hybryd NEXT H3. Jest to model o ortopedycznych właściwościach, który jest polecany osobom o wadze od 70/80+. Bazę materaca stanowi połączenie sprężyn i pianek. Taka konstrukcja przyczynia się do nieprzenoszenia drgań i jest polecana również w przypadku łóżek dwuosobowych.

rozwiązanie na ból pleców

Poszukując materaca łączącego świetnie podparcie kręgosłupa z właściwościami antyalergicznymi, z pewnością warto zwrócić uwagę na model JMB NEXT Hybryd 500 H3. Jego konstrukcja bazuje na sprężynach kieszeniowych i piankach termoelastycznych, które gwarantują cichą pracę, spokojny sen nawet w przypadku łóżek dwuosobowych (doskonała elastyczność punktowa) oraz świetnią stabilizację kręgosłupa. Materace hybrydowe z tej serii są rekomendowane alergikom, dla których swobodny oddech oraz odpowiednia regeneracja pleców stanowią priorytet w codziennym wypoczynku.

Materac hybrydowy

Sprawdź inne materace hybrydowe JMB

Dostępność modeli zróżnicowanych pod względem konstrukcji, stopnia twardości, wykorzystanych materiałów oraz wymiarów pozwala dobrać materace hybrydowe na miarę rozmaitych potrzeb użytkowników. Każdy model jest produkowany z dużą starannością, tak aby przez długi czas mógł świetnie służyć i oferować zdrowy wypoczynek. Sprawdź, jakie modele może zaproponować Ci marka JMB i wybierz materac hybrydowy, którego opis najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby i preferencje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here