Odpowiedni dobór armatury łazienkowej to klucz do komfortu jej użytkowania. Jak jednak odnaleźć się w bogatej i różnorodnej ofercie modeli dostępnych w sklepach? Co wybrać? Najlepiej sięgnąć po proste rozwiązania oferujące maksymalnie dużo funkcji i możliwość indywidualnego dostosowania ich do potrzeb konkretnego użytkownika.

Na polskim rynku znaleźć można dziś wiele różnorodnych rozwiązań stworzonych z myślą o różnych warunkach przestrzennych i wymogach aranżacyjnych. Są baterie natryskowe, umywalkowe i wannowe, wolnostojące, naścienne i montowane bezpośrednio do ceramiki, podtynkowe i termostatyczne. Jednym słowem… wybór jest ogromny, a decyzja wcale nie jest prosta.

Najatrakcyjniejszą opcją wydają się więc być systemy pozwalające nie tylko wybrać funkcje i modele, ale i dostosować je do swoich potrzeb. Na uwagę zasługuje tu KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM

Uniwersalność KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM zapewnia regulowana głowica natrysku. Regulacja zarówno w pionie (do 30 cm), jaki i poziomie pozwala na dopasowanie armatury do wzrostu użytkownika oraz wielkości kabiny. Pozytywnie na komfort kąpieli wpływa też ruchoma rączka natrysku, którą można ustawiać pod dowolnym kątem. – opisują system specjaliści z firmy KLUDI.

Dodatkowo rozwiązanie Kludi posiada 3-stopniową regulację strumienia wody. Wystarczy jedynie przesunąć tarczą rączki, aby uruchomić dowolny strumień – miękki, masujący lub deszczowy. Komfort użytkowania można podnieść jeszcze bardziej, decydując się na model baterii z termostatem. Jego zastosowanie gwarantuje stałą temperaturę kąpieli oraz – dzięki specjalnej blokadzie temperatury przy 38°C (funkcja HotStop) – ochronę przed oparzeniami. Dodatkowo seria KLUDI LOGO obejmuje dwa modele systemów prysznicowych łączących głowicę i rączkę z klasyczną baterią natynkową. Oznacza to, że ich montaż jest szybki i tani. Nie trzeba stosować dodatkowych elementów, które są nieodzowne w przypadku baterii podtynkowych czy termostatycznych.

Wybierając baterie warto również kierować się ponadczasowym, uniwersalnym wzornictwem doskonale wpisującym się w różnorodne aranżacje. Dzięki temu, niezależnie od tego w jakim stylu łazienka zostanie urządzona za pierwszym razem, wystrój będzie można zmienić bez obawy o konieczność wymiany niepasującej armatury łazienkowej. Wpisze się ona w każdy nowy pomysł, co pozwoli ograniczyć koszty przy ewentualnym remoncie.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here