Stelaże podtynkowe nie tylko do domu

0
962

Zastosowanie stelaży podtynkowych jest coraz bardziej rozpowszechnione zarówno w domach prywatnych, jak i miejscach publicznych. O ich popularności decyduje wiele zalet, które posiadają. Zastanówmy się, które z nich są najcenniejsze w przestrzeniach publicznych.

Stelaż podtynkowy – rozwiązanie dedykowane do różnorodnych toalet

W miejscach użyteczności publicznej toalety muszą być dostosowane do potrzeb różnych osób. Pojawiają się tam użytkownicy różnej płci i w różnym wieku, a także osoby niepełnosprawne, które posiadają szczególne potrzeby, jeśli chodzi o wyposażenie łazienki. Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom ich wszystkich, trzeba przyłożyć szczególną wagę do jej funkcjonalności.

Systemy podtynkowe pozwalają na zastosowanie praktycznie każdego rozwiązania. Geberit Duofix to stelaże, które umożliwiają zainstalowanie zarówno klasycznej toalety, jak i pisuaru. Ich solidna konstrukcja i odpowiednie przystosowanie sprawia, że nadają się do instalacji także tych toalet, które dedykowane są niepełnosprawnym.

Pełna gama i różnorodność rozwiązań dostępna jest pod adresem: termicotychy.pl/stelaze-podtynkowe-geberit-duofix-up320-720. Jakie korzyści będą płynąć z ich zastosowania?

Większa czystość w miejscu publicznym

Każdy z nas dba, aby jego domowa toaleta była czysta, schludna, zadbana i elegancka. Dzięki temu korzystanie z niej jest przyjemniejsze i niebudzący naszych obaw. Co się jednak dzieje, kiedy wchodzimy do publicznej toalety?

Z reguły pierwsze, co robimy, to oceniamy czystość i wybieramy tę – o ile wybór istnieje – która prezentuje się lepiej i schludniej. Podobnie jak w warunkach domowych skorzystanie z niej jest przyjemniejsze i nie budzi naszych obaw pod względem higieny.

Dlatego zwłaszcza tam, gdzie jest duża ilość osób korzystających, warto zadbać o szczególną czystość i ułatwić jej utrzymanie za pomocą odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych. Zastosowanie stelaży podtynkowych jest na to doskonałym sposobem. Pozwala bowiem na wyeliminowanie odstających elementów, takich jak spłuczka, dzięki czemu nie gromadzi się za nimi trudnodostępny brud. Zastosowanie podwieszanej muszli to z kolei przyspieszenie i ułatwienie sprzątania podłogi: wystarczy umyć ją mopem, a bez problemu dotrze się w każde miejsce, bez żadnych zakamarków, z których mógłby on nie wymyć zabrudzeń. W efekcie cała okolica toalety będzie zawsze lśniąca i pachnąca.

Niezwykła wytrzymałość

Wykorzystanie samonośnych stelaży podtynkowych umożliwia dowolną aranżację łazienki, a jednocześnie sprawia, że każdy ukryty element jest niezwykle wytrzymały. Po pierwsze nie jest narażony na codzienne działanie warunków zewnętrznych czy nawet dewastację, gdyż znajduje się za ochronną powierzchnią ściany.

Po drugie i jeszcze ważniejsze, producent nie musi stawiać na kompromis pomiędzy wyglądem i funkcjonalnością. Produkując system podtynkowy, który zniknie za gustowną ścianą, może w pełni skupić się na jego zadaniach i wytrzymałości. Dzięki temu daje on gwarancję niezawodności przez długie lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu, co jest szczególnie ważne w miejscach użytku publicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here