Bezpieczeństwo danych na domowych lub firmowych komputerach dla wielu osób jest sprawą kluczową. Jeżeli dane dostaną się w niepowołane ręce, można stracić wszystkie oszczędności z konta bankowego lub paść ofiarą oszustwa z powodu kradzieży danych osobowych. Jak zabezpieczyć komputer przed atakami z zewnątrz? Okazuje się to prostsze niż mogłoby się wydawać.

Proste urządzenie, które zapewnia kompleksową ochronę

Obecnie w sieci krążą tysiące wirusów, które w każdej chwili mogą zaatakować komputer i znajdujące się na nim dane. Wirusy znajdują się na niektórych stronach internetowych, są przesyłane w formie załączników do wiadomości e-mail, a także atakują nieostrożnych użytkowników bankowości elektronicznej. Jak skutecznie chronić się przed zagrożeniami tego typu? Wystarczy postawić na jeden prosty gadżet, jakim jest F-Secure Sense.

F-Secure Sense to elegancki router WiFi, dzięki któremu wszystkie urządzenia domowe podłączone do Internetu są odpowiednio chronione przed wirusami. Urządzenie działa kompleksowo, dzięki czemu system pracuje stabilnie i bezpiecznie. co ważne, jeden router zastępuje wiele różnych programów antywirusowych, które należy instalować na każdym urządzeniu z osobna.

Zalety F-Secure Sense

Gadżet zabezpiecza urządzenia inteligentne przed atakami z Internetu, blokując złośliwe witryny i inne podejrzane pliki. Jednocześnie łącze internetowe zachowuje pełną prędkość, co sprawia, że komfort pracy na komputerze jest wysoki. Router jest wyposażony w aplikację SENSE, dzięki której konfiguracja sprzętu jest prostsza, a monitorowanie domowej lub firmowej sieci – bardziej intuicyjne. Aplikacja informuje, czy urządzenia są bezpieczne, czy też dokonano próby ataku na nie. Co ważne, SENSE korzysta z nagradzanych aplikacji zabezpieczających komputery, tablety i smartfony, dzięki czemu jej działanie jest skuteczniejsze niż w przypadku zwykłych programów antywirusowych.

F-Secure Sense kompleksowo chroni urządzenia pracujące na systemach operacyjnych Windows, Android, iOS i Linux, a także w środowiskach wykorzystywanych powszechnie w przedsiębiorstwach. Aplikacja SENSE jest na bieżąco aktualizowana, co sprawia, że zapewnia skuteczną ochronę przed kolejnymi zagrożeniami pojawiającymi się w Internecie.

Czy warto wybrać F-Secure Sense? Z pewnością jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na pełnej ochronie urządzeń i danych przed atakami z sieci. Cena urządzenia jest atrakcyjna, a podczas jego zakupu otrzymuje się roczną subskrypcję na aplikację SENSE. Dodatkowo gadżet wygląda stylowo i nie spowalnia pracy urządzeń, które zabezpiecza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here