Dzisiejsze systemy zabezpieczeń są coraz bardziej zaawansowane. Dzięki coraz większej gamie dostępnych produktów, teraz jeszcze łatwiej wybieramy dla siebie najbardziej godne uwagi elementy. Jedną z kategorii rozwiązań notującą coraz większe zainteresowanie wśród użytkowników są czujniki ruchu, oferujące pracę w nowoczesnych technologiach. W naszej ofercie również mamy taką propozycję. Poznaj Motion Sensor i jego bogate możliwości. To jest bardzo skuteczne i nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci doświadczyć całkowicie nowego standardu bezpieczeństwa.

Nowoczesny czujnik ruchu

Nie chodzi tu wyłącznie o nowoczesność, która przejawia się na płaszczyźnie jaką jest design. Choć owszem, tutaj również forma zasługuję na uwagę. Średnica nie przekracza 44 milimetrów, zaś nowoczesność formy, w kolorze nieskazitelnie białym powoduje, że ten czujnik ruchu wart jest większego zainteresowania.

FIBARO Motion Sensor – mobilność maksymalna

Zasilany z poziomu baterii, w ogóle nie wymaga zastosowania kabli. Obecność uniwersalnego uchwytu może nam pozwolić na umieszczenie czujnika praktycznie w dowolnym miejscu. Nieważne, ściana czy sufit. Bo warto mieć na uwadze, że położenie czujnika można zmienić praktycznie w każdym momencie, gdy masz na to ochotę. W linku https://www.fibaro.com/pl/products/motion-sensor/ znajdziesz jeszcze więcej powodów, dla których warto sięgnąć po ten nowoczesny i komfortowy w użytkowaniu produkt.

Zaawansowana technologia produktu

Biorąc pod uwagę podejście inżynierów FIBARO można być pewnym jednego. Produkty sygnowane tą marką, zawsze odznacza wysoka jakość. Technologia wykorzystywana w tym czujniku ruchu to jedno z najbardziej złożonych technologicznie rozwiązań, które będą naprawdę szybko w stanie urzec niejednego użytkownika. Dodatkowo, mamy do czynienia z doskonałym polem do współpracy z innymi urządzeniami. Dzięki temu, podnosimy profesjonalizm systemu domu inteligentnego. Z wykorzystaniem sensora ruchu można uruchamiać nawet sekwencje, które mają bardzo złożony charakter.

Dodatkowe funkcjonalności

Wykrywanie ruchu – to jedno, główna funkcja. Jednak ten model ma jeszcze dodatkowe zastosowania. Po pierwsze, umożliwia mierzenie temperatury wewnętrznej pomieszczenia. Kontroluje też poziom natężenia światła. Dla bezpieczeństwa korzystania z urządzenia, został w nim umieszczony także akcelerometr. Odpowiada on za detekcję zmian położenia oraz próbę ingerencji w obudowę. Tym samym, możemy mówić o wyższym poziomie bezpieczeństwa.

Współpraca także z Apple

Dzięki Fibaro Motion Sensors kompatybilnych z Apple Homekit, można również swobodnie korzystać z pełni zaawansowania naszych rozwiązań. Urządzenia te mają wszelkie funkcjonalności, które posiadają czujniki standardowe, które są dedykowane do pracy z Systemem FIBARO. Sprawdź tutaj: https://www.fibaro.com/pl/products/motion-sensor/.

Inwestycja w to urządzenie podniesie bezpieczeństwo Twojej przestrzeni oraz Twoich bliskich. Szybko przekonasz się, że to wsparcie w każdym momencie, z którym masz gwarantowany jeszcze większy komfort i nie musisz martwić się o występowanie zdarzeń niepożądanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here