Blaty stołowe skrojone na miarę Twoich potrzeb!

0
1146

Chcesz urządzić wnętrze swojego domu w niebanalny i niepowtarzalny sposób? Marzysz o meblach, które odmienią wystrój Twojego lokum i nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru? To jest możliwe! Wcale nie musisz korzystać z powtarzalnych rozwiązań dostępnych w popularnych sieciówkach meblarskich. 

Jednym z najważniejszych mebli w całym domu jest stół jadalniany, przy którym każdego dnia gromadzi się cała rodzina, aby wspólnie zjeść posiłek i podzielić się wrażeniami z minionego dnia. Warto zadbać o to, żeby stół jadalniany wyróżniał się na tle innych mebli w domu i był naprawdę wyjątkowy. Wyobraź sobie stół idealny, który możesz samodzielnie skomponować wybierając dopasowaną do twoich potrzeb podstawę stołu i blaty stołowe. Sprawdź jakie to proste! Zainwestuj w solidne blaty stołowe, które pozostaną z Tobą na lata!

Blaty stołowe – jak wybrać ten jeden, idealny? 

Jest wiele czynników wynikających z budowy blatu, na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze głównego komponentu do naszego przyszłego, wspaniałego mebla. Standardowo blaty stołowe posiadają trzy warstwy. Niektóre blaty mogą posiadać także obrzeże, tzw. ABS. Do trzech głównych warstw blatów stołowych zaliczamy: środkowy rdzeń, boczne obrzeże oraz zewnętrzny laminat i kontr-laminat. 

Laminat w blatach stołowych to nic innego jak ich zewnętrzna warstwa, wyraźnie widoczna podczas codziennego użytkowania. Kolorystyka laminatów HPL jest praktycznie nieograniczona – można wybierać spośród wielu różnych rodzajów wykończeń. Do najpopularniejszych obecnie wykończeń blatów stołowych należą: SHL White, Light Marble, Mat Light Oak, Mat Grey, Travertine Gloss, Dark Marble GLoss czy Macchiato Oak. 

Przy wyborze blatu stołowego musimy również zdecydować jaki rodzaj krawędzi będzie nam najbardziej odpowiadał. Do wyboru mamy krawędź prostą, krawędź podciętą i krawędź okrągłą. Niezależnie od rodzaju krawędzi możemy wybrać jeden spośród kilku rodzajów samego blatu, które różnią się od siebie budową. Obecnie klienci najczęściej decydują się na jedną z czterech propozycji blatów stołowych. Wśród nich znajdują się: TLCA – płyta laminowana z obrzeżem, TLL – laminat kompaktowy, TLP – sklejka laminowana i TB – lite drewno. 

Pamiętaj, że o finalnym kształcie, charakterze i wykończeniu blatów stołowych decydujesz Ty sam. Dzięki zakupowi osobno blatu stołowego i podstawy do stołu masz okazję stworzyć ten jeden jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny mebel, który będzie zachwycał Cię każdego dnia i stanie się obiektem westchnień Twoich gości. 

Jeśli chcesz samodzielnie wykonać stół lub marzysz o meblu, który zachwyci gości i będzie się wyróżniał przez lata, zainwestuj w dobrej jakości komponenty. Wcale nie musisz kupować gotowych zestawów mebli dostępnych w ofercie popularnych sieciówek. Postaw na jakość i styl, które będą towarzyszyć Ci przez lata. Poznaj bogatą ofertę sklepu: https://mebella.pl/, w którym znajdziesz elementy niezbędne do wykonania stołu takie jak: podstawa czy blaty stołowe. Sprawdź, jak łatwo jest zaprojektować ponadczasowy mebel, zgodnie z własnymi preferencjami. Dowiedz się więcej na temat rodzajów blatów stołowych i zainwestuj w wystrój swojego wnętrza już dziś! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here