Apetycznie wyglądająca porcelana profesjonalna

Wybierając porcelanę dla gastronomii warto zwrócić uwagę na kolekcje, które są zarazem wytrzymałe, jak i po prostu piękne. Apetycznie zaprezentowane dania serwowane na modnie wyglądającej porcelanie mogą przysłużyć się Twojemu biznesowi.

Jesteś właścicielem lokalu usługowego lub hotelu, w którym serwujesz swoim gościom jedzenie? Jeśli tak, to z pewnością wiesz jak ważne jest posiadanie wytrzymałej, a zarazem pięknej porcelany dla gastronomii, której nie trzeba będzie wymieniać co sezon. Dobrym wyborem może okazać się dla Ciebie profesjonalna porcelana marki RAK.

Porcelana RAK dla gastronomii

Porcelana RAK produkowana jest z myślą o rynku usług i profesjonalnej gastronomii. Cechuje ją wysoka jakość wykonania i  funkcjonalność, a wszystko to w przystępnej cenie. Ze względu na swoją wytrzymałość polecana jest szczególnie do stosowania w restauracjach i hotelach, ale doskonale spełni się także w każdym domu. Wszystkie talerze, miski, sosjerki, kubki, filiżanki, spodki itd. przystosowane są do wieloletniego użytkowania w zmywarkach i piecach konwekcyjno-parowych.

Porcelana RAK sprzedawana jest w 135 krajach na pięciu kontynentach. W samym 2018 roku firma wprowadziła na rynek aż 7 kolekcji porcelany, nie licząc sztućców. Produkty RAK znajdziecie w sklepie Agusto.pl https://agusto.pl/429-porcelana-rak, gdzie do kupienia jest większość wszystkich pięknych naczyń, takich jak talerz płaski, talerz głęboki, sosjerka, miska okrągła, talerz bufetowy, talerz podłużny, filiżanka, spodek, misa kwadratowa, talerz prostokątny, pokrywa do talerza, misa do sałatek, naczynie do finger food, a także ekspozytor do przekąsek.

Porcelana RAK

Zastawa stołowa, naczynia Finger Food i do kawiarni

Tak szeroka gama naczyń porcelanowych RAK pozwala dobrać swój zestaw w ramach jednej lub kilku kolekcji, a w razie stłuczenia się któregoś z elementów na łatwe uzupełnienie zastawy. Wybierając porcelanę RAK możecie skompletować całą zastawę stołową, kupić naczynia do serwowania Finger Food czy po prostu gustowne talerze. Firma oferuje także kolekcję RAK Barista przeznaczoną dla właścicieli kawiarni, którzy szukają funkcjonalnych, a zarazem eleganckich filiżanek i spodków zarówno o klasycznym wyglądzie, jak i w wersji o kwadratowym kształcie.

Z kolei kolekcja RAK Lyra została stworzona z myślą o nowoczesnych i awangardowych restauracjach, gdzie jest duże zapotrzebowanie na porcelanę charakteryzującą się nieszablonowym kształtem lub fakturą. Naczynia z kolekcji Lyra wyróżnia widoczny kontrast pomiędzy powierzchnią dna a wypukłym i delikatnym brzegiem.

Te i inne kolekcje porcelany dla gastronomii RAK znajdziecie w sklepie Agusto.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here