Wszystko, co musisz wiedzieć o materacach Janpol!

Firma Janpol to producent materacy, łóżek, stelaży i akcesoriów, którego historia działalności sięga lat dziewięćdziesiątych. Dziś może się poszczycić uznaniem, dzięki któremu jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w tej branży na arenie całego kraju. Wśród rozmaitych produktów najlepszej jakości znajdują się materace bonellowe, lateksowe i piankowe o dowolnej twardości, rozmiarach i właściwości. Różnorodna oferta materacy Janpol pozwoli zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego Janpol?

Jedną trzecią doby człowiek spędza śpiąc. To czas, gdy odpoczywamy a ciało regeneruje się przed kolejnym dniem. Jest to również jedna z podstawowych funkcji życiowych, dlatego też tak ważne jest to, aby zapewnić sobie jak największy komfort snu. Tym, co wyróżnia materace Janpol od konkurencji jest niemal trzydziestoletnie doświadczenie, niezwykle dobra jakość materiałów, solidne wykonanie, a także ciągły rozwój. Gwarantuje to produkt, który bez szwanku wytrzyma i będzie służył z powodzeniem przez długie lata. Indywidualne podejście do potrzeb kupujących poparte wieloletnią praktyką i pasją tworzą materace, dzięki którym zrozumieć można czym jest spokojny sen.

Nie tylko materace

Idealne miejsce do spania to nie tylko sam materac, ale i szereg akcesoriów sypialnianych. Producent oferuje także komplet produktów, w skład których wchodzą łóżka, stelaże czy poduszki dopasowane do potrzeb klientów. W zróżnicowanym asortymencie znajdują się także akcesoria, umożliwiające dostosowywanie wybranych materaców Janpol do spersonalizowanych oczekiwań i upodobań.  Wszystkie proponowane produkty wykonywane są metodą handmade, dokonując największych starań, aby były one przygotowane perfekcyjnie. W tym celu sprowadzane są  i wykorzystywane w ich produkcji materiały i surowce najwyższej jakości, od renomowanych dostawców zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Jakość w każdym szczególe

O sukcesie przedsiębiorstwa, którego najlepszym potwierdzeniem jest ilość sprzedanych artykułów w Polsce i Europie, decyduje więc zaangażowanie pracowników, fantazja projektantów, sprawdzone normy działania oraz stałe wprowadzanie innowacji bez uszczerbku na tradycji. SIłą materacy firmy Janpol jest też zestaw cech, na które składa się technologia produkcji bezpieczna dla środowiska, łatwość dostosowywania do własnych potrzeb oraz wykorzystanie trwałych fabrykatów najlepszej jakości. Do najpopularniejszych modeli materaców należą te o właściwościach antyalergicznych, poliuratenowe oraz termoelastyczne.

Materace Janpol dla każdego

Firma oferuje materace i inne artykuły sypialniane różnego rodzaju. W asortymencie znajdują się między innymi poduszki, stelaże, łóżka, pokrowce, ochraniacze, nakładki oraz kołdry. Największą popularnością cieszą się jednak niezmiennie najwyższej jakości materace Janpol. Mnogość typów i modeli, do których istnieje możliwość dopasowania jednego z kilkunastu pokrowców. Gwarantuje to możliwość skomponowania materaca idealnie odpowiadającego indywidualnym potrzebom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here