Najlepsi producenci oświetlenia – jakiej marki lampę wybrać?

Na rynku znajdziesz tysiące różnorodnych modeli lamp wewnętrznych i zewnętrznych. Jak wybrać odpowiednie oświetlenie? Warto zwrócić uwagę na producenta – renoma i zaufanie, jakimi cieszy się marka, są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nią produktów. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę jednych z najlepszych firm, które specjalizują się w produkcji opraw do domu, mieszkania, biura, a nawet ogrodu.

Philips – marka z tradycjami

Marki Philips nie trzeba nikomu przedstawiać. Producent od wielu lat działa w branży oświetleniowej i to z imponującymi efektami – miliony sprzedawanych co roku opraw i tyle samo lojalnych klientów pozwoliło mu na osiągnięcie pozycji lidera. Firma specjalizuje się w produkcji modeli zaprojektowanych z myślą o domach, biurach i różnorodnych obiektach, w tym halach magazynowych czy centrach handlowych. W asortymencie marki nie brakuje również lamp przeznaczonych do montażu na zewnątrz. Podczas projektowania kolejnych kolekcji Philips inspiruje się obowiązującymi trendami, jednocześnie wykorzystując nowoczesną technologię, aby zagwarantować maksymalną wydajność i trwałość oraz oryginalny design oświetlenia.

TK Lighting – polskie oświetlenie cenione za granicą

Polska marka TK Lighting to bez wątpienia jeden z producentów, których ofertę należy poznać w trakcie poszukiwania idealnego oświetlenia. Choć firma działa na rynku dopiero od 2013 roku, to w ciągu ostatnich 6 lat udało się jej zdobyć ogromną popularność. A to wszystko dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, różnorodnemu asortymentowi i okresowi gwarancyjnemu, który obejmuje każdą sprzedaną lampę. Dziesiątki kolekcji inspirowanych trendami skandynawskimi, nowoczesnymi, industrialnymi czy klasycznymi sprawiają, że w ofercie marki z łatwością znajdziesz odpowiednie oświetlenie do każdej przestrzeni. TK Lighting zadbało również o energooszczędność proponowanych opraw – większość dostępnych modeli może być używana wraz ze źródłem światła LED, które gwarantuje obniżone zużycie prądu i oszczędność pieniędzy.

Italux – producent oświetlenia zaprojektowanego z myślą o każdej przestrzeni

Italux to bez wątpienia jeden z producentów oświetlenia, który nie może narzekać na brak klientów. Nic w tym dziwnego – marka, która powstała ponad 25 lat temu, nieustannie się rozwija, rozszerzając aktualną ofertę o coraz to nowsze modele lamp wewnętrznych, zewnętrznych i technicznych. W asortymencie firmy nie brakuje również źródeł światła, które z powodzeniem można instalować zarówno w oprawach sygnowanych logo Italux, jak i oświetleniu innych producentów. Renomowana marka, której produkty zamówisz np. w sklepie internetowym Elektromag.pl, przygotowała dla klientów z Polski i Europy lampy biurkowe, kinkiety, plafony, oprawy wiszące, panele LED i wiele innych propozycji, które doskonale komponują się z przestrzeniami urządzonymi w stylu glamour, klasycznym, nowoczesnym, retro i industrialnym. Z kolei w ofercie profesjonalnych i technicznych produktów Italux znajdziesz lampy natynkowe, wpuszczane sufitowe, szynoprzewody i projektory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here