Kabiny prysznicowe Radaway – jakie serie cieszą się największą popularnością?

0
1549

Wybór kabiny prysznicowej nie powinien być dziełem przypadku. To bowiem jeden z ważniejszych elementów łazienkowego wyposażenia, od którego będzie zależał komfort codziennej kąpieli. Decyzja musi być zatem starannie przemyślana. A ułatwieniem w jej podjęciu będą stanowiły kabiny prysznicowe Radaway, które należą do jednych z najlepszych i najchętniej kupowanych na polskim rynku.

To, co w szczególności wyróżnia je na tle innych to niewątpliwa jakość wykonania połączona z ciekawym designem. Wyprodukowane z najlepszych materiałów i dbałością o każdy element wykończenia staną się przykuwającym wzrok elementem wyposażenia – o wysokim współczynniku funkcjonalności i estetyki.

Kabina prysznicowa Radaway z kolekcji EOS

Niewątpliwie jedną z popularniejszych w asortymencie producenta stanowią te z linii EOS. Ich największym atutem jest uniwersalność wykorzystania, albowiem idealnie sprawdzają się w małych, blokowych łazienkach, jak i obszernych pokojach kąpielowych. Co ważne, te kabiny prysznicowe Radaway zostały zaprojektowane w taki sposób, aby uwzględniały potrzeby osób z pewnymi ograniczeniami ruchowymi. Mowa choćby o drzwiach wahadłowych dwuskrzydłowych, które zapewniają swobodne wejście do środka.

Polecane także do łazienek w starym budownictwie. Jako, że posiadają możliwość niwelacji krzywizn o nawet 10 cm, nie nastręczą trudności w montażu – nawet, gdy ściany nie należą do prostych.

Funkcjonalność i estetyka – czyli kabina prysznicowa Radaway z serii Fuenta

Idealne do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych – jednym słowem wszędzie tam, gdzie liczy się ciekawy design w połączeniu z niekwestionowaną funkcjonalnością. Cenione przede wszystkim za łatwość utrzymania czystości. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zastosowanie specjalnej powłoki EasyClean, której właściwości hydrofobowe odpychają wodę i nie przyjmują zabrudzeń. Co ciekawe, kabiny prysznicowe Radaway z serii Fuenta oferują możliwość zamówienia dożywotniej ochrony szkła Shower Guard – w tym również w innym wariancie kolorystycznym do wyboru.

Kabiny w czarnym wydaniu

Czerń coraz śmielej poczyna sobie we wnętrzarskich projektach, co widać nawet na przykładzie aranżacji łazienek. W ofercie kabin prysznicowych Radaway pojawiły się modele także i w tych odsłonach kolorystycznych, które cieszą się popularnością wśród osób stawiających na luksus, elegancję i ponadczasowość. Mowa oczywiście o produktach z serii Idea Black z zamontowanymi przesuwanymi drzwiami dla wnętrz o małym metrażu czy Essenza New Black dla klientów ceniących perfekcyjne wykonanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here