Chcesz kupić apartament na wynajem? Wybierz ofertę wykończoną „pod klucz”

Zakup nieruchomości na wynajem może być doskonałym posunięciem z punktu widzenia inwestora. Aby zarobić na niej jeszcze więcej, warto pomyśleć o skorzystaniu z usługi wykończeniowej „pod klucz”.

Dzisiaj coraz więcej inwestorów decyduje się na zakupienie nieruchomości i jej wynajem. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się apartamenty nad morzem np. https://riverfront.pl/. W tej roli doskonale sprawdzają się mieszkania oraz apartamenty położone w dużych miastach oraz w miejscowościach turystycznych. Zyski są wówczas podwójne – wpływy możemy osiągać przez wynajem lokalu, a także przy jego odsprzedaży, ponieważ wartość nieruchomości rośnie wraz z upływem czasu. Mieszkanie przeznaczone pod wynajem możemy kupić także od dewelopera – dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w Warszawie, Krakowie czy też nowe apartamenty w Gdańsku. Wielu deweloperów pozwala wtedy klientom na wybranie dodatkowej usługi wykończeniowej „pod klucz”.

Na czym polega wykończenie mieszkania „pod klucz”?

Usługa wykończeniowa „pod klucz” nie jest zdefiniowana nigdzie w przepisach, dlatego też deweloperzy sami określają, co dokładnie wchodzi w jej skład. Generalnie, polega ona na wykonaniu konkretnych prac przez ekipę współpracującą z deweloperem. Wówczas klient nie musi poszukiwać fachowców we własnym zakresie. Wykończenie „pod klucz” od strony kupującego nową nieruchomość polega zasadniczo tylko na wybraniu odpowiedniego pakietu wykończeniowego oraz wchodzących w jego skład materiałów. Pakiety różnią się zakresem prac oraz liczbą materiałów do dyspozycji – za te najtańsze zapłacimy od 450 złotych za metr kwadratowy, natomiast te najbogatsze mogą kosztować nawet powyżej 1200 złotych za metr kwadratowy nieruchomości.

Dlaczego warto wybrać ofertę „pod klucz” dla apartamenty na wynajem?

Usługa „pod klucz” cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Wynika to przede wszystkim z faktu, że pozwala na szybszy odbiór nieruchomości wykończonej zgodnie z uprzednimi uzgodnieniami. W efekcie nieruchomość można wynająć od razu i błyskawicznie zacząć na niej zarabiać. Dodatkowo, wykończenie „pod klucz” to także wygodne rozwiązanie. Wszystkimi sprawami związanymi z wykończeniem zajmują się wykwalifikowane ekipy, więc klient może oszczędzić swój czas, pieniądze i nerwy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here