Wybierz idealną podstawę do stołu! Zobacz na co zwrócić uwagę!

0
1252

W obecnych czasach, w erze ogromnego konsumpcjonizmu i wolnego rynku zazwyczaj nie mamy problemu z niewystarczającą ilością produktów do wyboru. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy nie chcemy iść ślepo za tłumem i bezwiednie podążać za trendami wyznaczanymi przez sieciówki. Gust każdego z nas jest inny, dlatego bardzo ciężko jest znaleźć czasami projekt idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Ta reguła odnosi się zarówno do ubrań, artykułów przemysłowych jak i w szczególności mebli.

Przykładowo, stół to jeden  z najważniejszych mebli w całym domu. To przy stole gromadzi się rodzina, aby wspólnie zjeść posiłek i porozmawiać. Ważne, żeby główny stół jadalniany był duży, solidny, praktyczny i ładny. Poniewaz liczba gotowych roziwążań dostępnych w sklepach jest ograniczona, warto zastanowić się nad indywidualnym projektem stołu, który składał się będzie z personalizowanej podstawy do stołu i blatu. Dowiedz się więce o tym jak skompletować części do wymarzonego stołu, który stanie się unikalnym i niepowtarzalnym meblem. Sprawdź jak wybrać idealną podstawę do stołu i pasujący blat. 

Jak wybrać podstawę do stołu?

W pierwszej kolejności należy odwołać się do swoich gustów i upodobań i poszukać inspiracji na meblarskich portalach społecznościowych, w czasopismach czy w programach TV. Dopiero wiedząc, jaki efekt końcowy chcemy mniej więcej uzyskać, można zacząć negocjacje z producentem podstaw do stołów i blatów. Dużym ułatwieniem będzie również przejrzenie pełnego katalogu podstaw do stołu na stronie producenta, któremu chcemy zlecić wykonanie naszego projektu. Bazując na konkretnych rozwiązaniach już zrealizowanych przez daną firmę, łatwiej nam będzie uzyskać końcowy produkt, który w 100% spełni nasze oczekiwania.

Podstaw do stołu może być tak naprawdę niezliczona ilość. Wszystko zależy od naszego gustu i indywidualnych upodobań. Obecnie najmodniejszym trendem w podstawach do stołu jest podstawa Aquarium, która wygląda jak kontur akwarium, jest niezwykle lekka, nowoczesna i przyciąga wzrok. Ciekawym rozwiązaniem, np. do okrągłego stołu może się okazać podstawa płaska z coverem z prawdziwego mosiądzu, w trzech charakterystycznych wykończeniach. Taka kolumna może być mosiężna, stalowa lub drewniana. Całość zabezpieczona jest bezbarwnym lakierem proszkowym. Nóżki są regulowane w standardzie. Taka podstawa do stołu najlepiej będzie prezentować się z blatami kamiennymi lub imitującymi kamień naturalny. 

Decydując się na daną podstawę do stołu można także odwołać się do projektów znanych designerów. Wybierając firmę, która na zlecenie przygotuje dla Ciebie dowolny, spersonalizowany projekt podstawy do stołu możesz zaszaleć i znaleźć dowolną inspirację, która w oryginale kosztowałaby bardzo wiele i za mniejsze pieniądze zlecić wykonanie jej wiernej kopii.

Nie jest łatwo znaleźć idealną podstawę do stołu, która będzie praktyczna i ładna. Liczba gotowych stołów ze standardowymi blatami i podstawami do stołu jest ogromna, jednak uniwersalizm takich rozwiązań nie daje dużego pola do personalizacji projektu. Jeżeli chcesz samodzielnie stworzyć niepowtarzalny stół, który będzie zachwycał Ciebie i zaproszonych gości, koniecznie odwiedź stronę mebella.pl, gdzie znajdziesz swoją wymarzoną podstawę do stołu, do której z łatwością dobierzesz pasujący blat. Nie urządzaj wnętrza swojego domu tak jak wszyscy! Zamów indywidualny projekt podstawy do stołu oraz blatu i stwórz niepowtarzalny mebel, który wyróżni się w tłumie! Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://mebella.pl/kategoria-produktu/stolydokawiarni/podstawy-stolow/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here