panele ścienne

Panele ścienne to oryginalna alternatywa dla tradycyjnych sposobów na wykończenie ścian. Możemy zastosować je praktycznie w każdym pomieszczeniu – w sypialni, salonie, a nawet w kuchni i łazience. Panele dekoracyjne mogą być wykonane z wielu różnych materiałów oraz możliwe jest zastosowanie na nich efektu 3D. Jakie wzory są obecnie na czasie? Oto kilka najmodniejszych propozycji:

Beton we wnętrzu – łatwy sposób na niepowtarzalny efekt

Możliwości aranżacyjnych paneli dekoracyjnych jest naprawdę wiele. W ostatnich czasach szczególnie pożądanym surowcem we wnętrzach jest beton. Jego doskonała imitacja z efektem 3D będzie stanowić finezyjne wykończenie pomieszczenia. Wyśmienicie odnajdzie się we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym i industrialnym stylu. Panele mogą stanowić jedynie ciekawy detal albo zajmować całą ścianę. Nie muszą one jednak kojarzyć się z chłodnym i jednolicie szarym pomieszczeniem. Imitacja betonu doskonale łączy się z różnymi kolorami – na przykład zielenią. Natomiast w towarzystwie drewna betonowe panele dekoracyjne pomogą nam stworzyć przytulną i ciepłą aranżację.

Panele ścienne imitujące drewno

Panele dekoracyjne 3D imitujące drewno to wyśmienity sposób na metamorfozę wnętrza. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym i tradycyjnym stylu, jak i w tych bardziej nowoczesnych. Jasne drewno w połączeniu z wszechobecną bielą to recepta na udany skandynawski minimalizm. Bardziej designerskie panele ścienne imitujące drewno ozdobią mieszkanie urządzone w stylu boho. Drewno połączone z innymi naturalnymi surowcami wprowadzi do salonu spektakularny efekt.

Łatwy sposób na cegłę w twoim wnętrzu

Kolejną unikatową propozycją są panele ścienne przedstawiające cegłę. Dostępne są w wielu wariantach – stylizowane na modne retro, bielone czy kruszące się. Panele dekoracyjne dostępne są w większej liczbie możliwości niż oryginalna cegła, dlatego można dopasować je do charakteru każdego pomieszczenia. Wyśmienitym rozwiązaniem jest uzyskanie efektu jednolitej ceglanej ściany – czyli zamontowanie paneli dekoracyjnych od podłogi aż po sufit na jednej wybranej płaszczyźnie. Tę autentyczną imitację można wykorzystać w pomieszczeniach o stylu industrialnym, klasycznym oraz rustykalnym.

Mieszkasz w Tychach albo okolicach? Jeżeli szukasz oryginalnej ozdoby, jaką są panele ścienne Tychy są miastem, gdzie znajdziesz bogaty wybór tej dekoracji. Unikalne propozycje oraz wysoka jakość sprawi, że dokonasz niepowtarzalnej metamorfozy swojego mieszkania, która każdego dnia będzie cieszyć oczy domowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here