SZYBKA METAMORFOZA OGRÓDKA

Posiadasz mieszkanie lub dom z ogródkiem i chcesz dodać mu nieco charakteru? Sprawdź nasze porady na aranżację zieleni, dzięki czemu szybka metamorfoza ogródka potrwa niedługo i da spektakularny efekt.

TRAWA Z ROLKI – BŁYSKAWICZNY TRAWNIK W OGRODZIE

Szybka metamorfoza ogródka powinna zaczynać się od podstaw, czyli od trawnika. Trawa z rolki to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na pięknym trawniku. Jest to gotowy trawnik wyhodowany wcześniej, który następnie przewozi się na miejsce, gdzie ma być ułożony i rozkłada na podłożu. Rozwiązanie takie jak trawa rolki to duża oszczędność czasu i gwarancja, że trawa będzie idealna. Od razu widzisz efekt i nie musisz siać ani czekać aż trawa wyrośnie. Ponadto w przypadku klasycznej mieszanki trawnikowej w większości przypadków trawnik posiada łyse miejsca, gdzie trzeba go dosiewać. Rzadko kiedy mieszanka trawnikowa daje efekt idealnie równej, gęstej darni. Wynika to z tego, że ziarenka są wywiewane przez wiatr lub zjadane przez ptaki. Ciężko jest tego uniknąć, więc próba samodzielnego wyhodowanie idealnego trawnika jest czasochłonna, mozolna i nie zawsze daje dobre efekty. Z kolei trawnik z rolki to gotowy produkt, który kupujesz w sklepie i który jest dokładne układany i mocowany w ogródku.

TRAWA Z ROLKI

MAŁA ARCHITEKTURA, DONICE, OŚWIETLENIE

Kolejna sprawa to oświetlenie w ogrodzie i mała architektura ogrodowa. Oryginalne i niedrogie dekoracje znajdziesz w sklepie spa4garden.pl. To miejsce w sieci, które oferuje trawę z rolki, oświetlenie, altany i pergole, donice ogrodowe i ozdoby, grille i paleniska, meble ogrodowe, a także domki i sauny ogrodowe. Słowem wszystko, czego potrzebujesz aby stworzyć nowoczesny i komfortowy ogródek. Warto zwrócić uwagę na altanę ogrodową Lawenda, która stanowi interesującą przestrzeń rekreacyjną i zachwyca ciekawą bryłą. Posiada frontowe przeszklenia oraz drzwi, dzięki czemu może robić za mały domek ogrodowy. W sklepie znajdziesz także designerskie donice ogrodowe, dzięki czemu Twój mały ogródek może wyglądać jak wyjęty z czasopisma o wnętrzach.

MAŁA ARCHITEKTURA

Jeśli interesuje Cię szybka metamorfoza ogródka nie można zapominać o roli oświetlenia ogrodowego. Rozmieszczone w różnych miejscach punkty świetle pozwolą stworzyć magiczny nastrój w ogródku, a także nawet na niewielkim balkonie. Możesz postawić na klasyczne lampy ogrodowe zasilane prądem, a także lampy na baterie oraz słoneczne, zasilane energią ze słońca. Urokliwy klimat stworzą także lampiony ogrodowe na świecie oraz designerskie kinkiety w żywych kolorach podobnie jak trawa z rolki.

COŚ ORYGINALNEGO – PANELE I ŚCIANY Z MCHU

PANELE I ŚCIANY Z MCHU

Sklep spa4garden.pl oferuje także produkty dla zwierząt, takie jak ciekawe karmniki dla ptaków. Ponadto znajdziesz tu zielone ściany z mchu, co jest znakomitym rozwiązaniem dla małych ogródków oraz balkonów w bloku. Podobnie jak trawa rolki, element ten jest łatwy w montażu i gotowy od ręki. Dzięki temu można mieć namiastkę prawdziwej zieleni na własnym balkonie, która ukoi nerwy po ciężkim dniu w pracy. Panele z mchu nie wymagają częstej pielęgnacji, a przy ich pomocy możesz stworzyć ciekawe formy geometryczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here