Ręcznik papierowy w lokalach użytkowych

0
2121

Bez względu na to, czy posiadamy lokal gastronomiczny, gwarantujący noclegi czy stację benzynową z dostępną dla gości łazienką – zawsze musimy zadbać o pewien standard obsługi. W ramach tego dbania niezbędne jest pamiętanie o tym, jak istotne w łazienkach oraz poza nimi są produkty higieniczne, choćby takie, jak ręczniki Tork.

Oczywiście, możemy zainwestować w klasyczne ręczniki papierowe dostępne w sklepach, często jednak będzie to wybór zwyczajnie nietrafiony z uwagi na stosunek jakości do ceny produktu. Z tego powodu zaleca się zakup profesjonalnych ręczników Tork produkowanych na skalę przemysłową, z myślą o dużym zużyciu oraz z oczekiwaniem wydajności produktu.

Do łazienek – kilka opcji

Ręcznik papierowy w łazience jest oczywistością. Badania wykazały, że rozmaite suszarki do rąk kumulują w sobie sporo bakterii, które potem przenoszone są na niby czyste – bo umyte – ręce osób z nich korzystających. Z tego powodu, zwłaszcza w miejscach, gdzie nie mamy do końca wpływu, kto korzysta z ubikacji (stacje benzynowe) czy w lokalach gastronomicznych warto zdecydować się na wykorzystanie ręczników Tork ze specjalnymi dozownikami. Do wyboru mamy zarówno klasyczny papier na rolce, jak również specjalnie składane arkusze o różnych rozmiarach. To o tyle wygodne rozwiązanie, że możemy skorzystać również z firmowych dozowników, które ułatwiają rozdzielanie kolejnych warstw czy listków papieru.  Oczywiście do zestawu warto ustawić kosz na śmieci, dzięki któremu zużyte ręczniki nie będą walać się po całym pomieszczeniu.

Do sprzątania – wytrzymałe

Następnym zastosowaniem ręczników papierowych jest oczywiście sprzątanie. Bez względu na to, gdzie je wykonujemy, ręcznik papierowy jest jednym z podstawowych akcesoriów, w które powinniśmy się zaopatrzyć. Ręczniki Tork można dopasować do rodzaju oraz intensywności zabrudzeń, co wpływa na ich grubość, wydajność oraz chłonność. Mogą mieć one jedną albo kilka warstw oraz służyć zarówno do podstawowego sprzątania, np. wycierania blatów czy okien, jak również do czyszczenia zabrudzeń przemysłowych. Dobór warto przemyśleć, aby zainwestować w najbardziej adekwatny produkt.

Jak dozować?

Jak zostało już wspomniane, oryginalne ręczniki Tork posiadają dopasowane do siebie dozowniki. Działają one na zasadzie mechanicznej, czyli przez pociągnięcie za listek wystający i urwanie go czy wyjęcie z dozownika. Mogą jednak mieć również działanie elektroniczne, czyli funkcjonujące dzięki specjalnym sensorom. Do celów przemysłowych warto wybierać wytrzymałe, acz mniej estetyczne dozowniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here