Ramki do zdjęć i obrazów

Estetyka wnętrz, w których żyjemy to dla coraz większej grupy Polaków bardzo istotna kwestia. Dobrze zorganizowane i cieszące oko otoczenie jest dla wielu ludzi gwarancją dobrego samopoczucia i komfortu psychicznego. Jednym ze sposobów podniesienia walorów estetycznych naszego domu jest umieszczenie na ścianach fotografii, reprodukcji i innych ozdób – wszystkiego tego, co nie tylko służy dekoracji, ale również przywołuje pozytywne wspomnienia. Ramy na dowolny rozmiar znajdziesz właśnie u nas!

Dlaczego właśnie my?

Dlatego, że jako jedyni na rynku posiadamy w ofercie ponad 550 wzorów najwyższej jakości ram produkcji polskiej i włoskiej. Nie tylko oferujemy ramki do zdjęć i obrazów, ale również zajmujemy się profesjonalnym oprawianiem, z wykorzystaniem różnorodnych technik. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim jakość oferowanych produktów i wykonywanych prac. Zaufało nam wielu klientów.

Sprzedajemy ramy na wymiar i gotowe, a uwagę zwraca przede wszystkim bogactwo naszej oferty i różnorodność materiałów, z których wykonywane są nasze produkty. W sprzedaży mamy zarówno ramki krajowe, jak i bardzo wysokiej jakości ramki produkcji włoskiej. W ofercie znaleźć można ramy na zamówienie wykonane z drewna (zarówno lokalnych, jak i egzotycznych gatunków), nowoczesnych tworzyw syntetycznych, czy aluminium. Wykonujemy ramy na dowolny rozmiar – zawsze zgodnie z potrzebami klienta.

Passe-partout – stylowa oprawa dla naszych wspomnień

Ramka na zdjęcia nie musi być nudna, a wiele dzisiejszych ram, same w sobie jest swego rodzaju dziełami sztuki. Ciekawym i bardzo estetycznym rozwiązaniem jest passe-partout, czyli wewnętrzna rama z wycięciem na oprawianą fotografię, reprodukcję, czy obraz. Przykładowe realizacje w tym stylu (a także w wielu innych) można obejrzeć na naszej stronie internetowej: www.ramka.pl. Znaleźć można u nas ramki i ramy w każdym stylu, dzięki czemu bardzo łatwo można wybrać coś dopasowanego do swojego własnego, indywidualnego stylu.

Usługi stworzone dla naszych klientów

Charakteryzuje nas elastyczność działania i nastawienie na potrzeby klienta. Wykonujemy realizacje na zamówienie, na które składa się wybrany przez klienta wydruk wysokiej jakości i odpowiednio dobrana do jego charakteru rama na wymiar. Dzięki temu możesz swoje dowolne wspomnienie, pasję, czy fascynację oprawić w wysokiej jakości ramę i w ten sposób wzbogacić wnętrze swojego domu o niezwykle estetyczny dodatek. Współpraca z nami, to gwarancja, że dom nabierze indywidualnego charakteru i stanie się tym, czym chcemy, by był.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here