Oryginalne podstawy do stołów – stwórz swój wymarzony stół!

0
1351

Coraz więcej osób prywatnych oraz właścicieli restauracji i hoteli chce się wyróżnić spośród na tle innych. W tym celu inwestujemy w niepowtarzalny wystrój wnętrz oraz designerskie meble, które będą znacząco różne od tego, co oferują nam popularne sieciówki. W dzisiejszych czasach, gdy rynek stołów, podstaw do stołów czy blatów jest bardzo nasycony, trudno jest znaleźć produkt idealny, który spełni nasze wygórowane oczekiwania estetyczne i funkcjonalne.

Jeśli szukasz stołu do domu lub stolików do restauracji czy hotelu i chcesz postawić na rozwiązanie trwałe, estetyczne i funkcjonalne, możesz wykonać meble na indywidualne zamówienie, które będą dopasowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się jak prawidłowo dobrać blaty do podstaw do stołów i jak zrobić z nich niepowtarzalne meble. Zachwycaj gości niestandardowymi rozwiązaniami, obok których nie sposób przejść obojętnie! 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze podstawy do stołów? 

Wybierając podstawy do stołów musisz po pierwsze mieć w głowie całą koncepcję gotowego mebla. Przemyśl jaki kształt będzie miał blat i w zależności od tego dobierz odpowiednią podstawę. Standardowo, blaty są okrągłe, podłużne w kształcie elipsy bądź prostokąta lub kwadratowe. Ponieważ każda podstawa do stołów jest przystosowana do utrzymania innego rodzaju blatu, należy całą koncepcję i wizję naszego mebla mieć gotową wcześniej. 

Podstawy do stołów mogą mieć różne kształty w zależności od przeznaczenia stołu i wizji projektowej. Podstawy do stołów w różnych stylach mogą mieć kształt: pojedynczej lub podwójnej kolumny, nogi talerzowej o okrągłym blacie, kolumny, klasycznych czterech nóżek, bądź nożycowy, czyli formę podstawy składanej. Ponadto, warto mieć na uwadze, że podwójna podstawa świetnie nadaje się do konstrukcji dużych stołów restauracyjnych lub do jadalni, a noga talerzowa będzie dobrze współgrać z okrągłym blatem. Możliwości wyboru są praktycznie nieograniczone, a wszystko zależy od inwencji twórczej zlecającego bądź projektanta stołu. 

Dobre podstawy do stołów muszą być solidne i stabilne, dlatego warto do ich wykonania zainwestować w porządne materiały, które będą trwałe przez lata. Najczęściej stosowanym metalem do wykonania podstaw do stołów jest metal i stal. Różnorodność materiałów dostępna na rynku jest jednak ogromna. Do wyboru mamy podstawy do stołów ze: stali nierdzewnej inox, chromowane, żeliwne, aluminiowe, mosiężne, drewniane. Dzięki tak dużej liczbie dostępnych opcji, mamy praktycznie nieograniczony wybór i możliwości, jeśli chodzi o zaprojektowanie wymarzonego mebla, zupełnie innego niż wszystkie, które do tej pory widzieliśmy.

Jeżeli nie wiesz jak odpowiednio dobrać podstawy do stołów do blatu, koniecznie odwiedź stronę producenta: https://mebella.pl/. Zobacz pełen katalog dostępnych produktów lub przedstaw swój całkowicie autorski projekt podstawy do stołu. Dowiedz się jak wykonuje się wytrzymałe i piękne podstawy do stołów, które będą zachwycać przez lata. Zdecyduj się już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here