Okazuje się, że Polacy pokochali obrazy trójwymiarowe i bardzo chętnie nabywają się do swoich domów, mieszkań czy też biur. Wszak trudno się tej sytuacji dziwić, skoro be zwątpienia są one idealnym odzwierciedleniem nowoczesności w aranżacji wnętrz. Nikt nie ma już zamiaru zadowalać się bylejakością czy nudnymi formami, w pomieszczeniach ma być ciekawie, stylowo i niebanalnie!

Kto nabywa obrazy trójwymiarowe?

Tezę tę potwierdzają pracownicy sklepu z dekoracjami ściennymi https://www.fototap.pl/obrazy. Oni także zauważyli zdecydowany wzrost sprzedaży modeli trójwymiarowych w stosunku do tych klasycznych z dwoma wymiarami. Wszystko wskazuje na to, że trend ten będzie się pogłębiał i już niedługo to właśnie obrazy drukowane 3d będą pojawiały się na większości ścian w polskich domach, mieszkaniach czy też firmach.

Kto je nabywa?  Nie jest łatwo w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na to pytanie, okazuje się bowiem, że są to bardzo różne grupy (zarówno pod względem wieku, jak i różnymi innymi). Bardzo często zainteresowani obrazami trójwymiarowymi są ludzie bardzo młodzi, który chcieliby, aby ich przysłowiowe cztery ściany wyróżniały się nowoczesnością, były ciekawe i niebanalnie ozdobione. Takie właśnie modele niezwykle często lądują w ich pokojach. To także częsty wybór studentów, którzy dzięki ozdobom naściennym stylowym i niedrogim zarazem pragną wprowadzić do sowich przestrzeni najlepszy styl. Także młode rodziny, gdy urządzają swoje gniazdka, bardzo chętnie sięgają po te właśnie dekoracje – aby podkreślić, że znają się na najnowszych zdobyczach w świecie aranżacji przestrzeni. Także osoby w średnim wieku, kiedy pragną coś zmienić w mieszkaniu, bardzo chętnie decydują się na trójwymiar na ścianach. Co ciekawe również seniorzy coraz częściej po ten właśnie typ naściennych ozdób sięgają i są z tego wyboru niezwykle zadowoleni.

Do jakich typów przestrzeni nadają się obrazy 3d?

Tak naprawdę można powiesić je na ścianie w każdym pomieszczeniu (jeśli tylko konkretny model jest dopasowany do niego pod względem stylistyki i kolorystyki, w przeciwnym razie bowiem efekt kiczu i aranżacyjnego chaosu mielibyśmy wręcz murowany). Bardzo często klienci decydują się na to, aby powiesić trójwymiarowe obrazy w pokojach dziennych. Są to przestrzenie o charakterze reprezentacyjny, zwykle bowiem to właśnie tutaj przyjmujemy gości. Ponadto zaś zwykle bardzo dbamy o nie, gdyż spędzamy w nich sporo czasu, kiedy powracamy do domu po dniu pracy.

Mieszkańcy naszego kraju coraz większą estymą darzą również przestrzenie sypialniane (mamy tu na myśli oczywiście kwestii aranżacyjne). Wiedzą bowiem że to właśnie tam spędzamy zwykle jedną trzecią naszego życia i należy zrobić wszystko, by czas przed zaśnięciem oraz o poranku był niezwykle miły. Stanie się tak wówczas, kiedy zadbamy o każdy detal, abyśmy mieli do czynienia z przestrzenią ciekawą i niebanalna, służącą wypoczynkowi. Tak właśnie przedstawia się sytuacja w przypadku obrazów 3d, które nawet do urządzonej z ogromna dawką prostoty sypialni potrafią wprowadzić niezwykłą wprost atmosferę piękna  i harmonii. Oczywiście dodać także musimy, iż niejako przy okazji tego typu dzieła powiększają optycznie przestrzeń, co zwłaszcza w przypadku niedużych sypialni będzie rzeczą niezwykle istotną.

W przedpokojach także coraz częściej spotykamy trójwymiarowe obrazy. Niekiedy są one całkiem spore (gdy mamy do dyspozycji niemałą przestrzeń), częściej jednak stykamy się  z niewielkimi egzemplarzami. Jedno jest pewne: stają się one głównym elementem dekoracyjnym na całej przestrzeni, zatem innych ozdób czy bibelotów w zasadzie nie musimy już stosować, a pomieszczenie bardzo interesująco się prezentuje.

W pokojach dzieci i nastolatków również bardzo często goszczą trójwymiarowe dzieła. Jest jednak pomiędzy nimi zasadnicza różnica w kwestii wyboru printów – o ile bowiem u dzieci rządzą zdecydowanie postaci z ulubionych bajek, baśni i kreskówek, o tyle w przypadku młodzieży prym wiodą superbohaterowie i ci, którzy znani są głównie z komiksów.

Mnóstwo możliwości do wyboru!

Na szczęście projektanci obrazów trójwymiarowych w pełni zadbali o to, by każdy z klientów mógł dla siebie wybrać dokładnie taki egzemplarz, który w stu procentach spełniałby jego wyobrażenia o pięknie i designie na światowym poziomie. Stąd motywy florystyczne oraz zwierzęce, abstrakcyjne wzory, urocze pejzaże, motywy reprezentujące styl rustykalny, loftowy, vintage, industrialny czy też kolonialny…Dodatkowo warto wspomnieć, że wzorów przybywa z dnia na dzień, zatem warto być na bieżąco z najnowszymi kolekcjami! Nowoczesność pod hasłem 3d- to nam się podoba!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here