Nowoczesne sofy

Lubisz innowacyjne rozwiązania, które zwiększają komfort? W takim razie w twoim domu zdecydowanie nie może zabraknąć nowoczesnej sofy wyposażonej w praktyczne funkcje. Taki mebel z pewnością szybko stanie się ulubionym miejscem wypoczynku dla całej rodziny. Sprawdź, jakie sofy mogą przypaść ci do gustu, jeśli cenisz sobie nowoczesne elementy wyposażenia na miarę XXI wieku.

Sofa z funkcją spania

Wielofunkcyjne meble nie od dziś cieszą się ogromną popularnością. W dobie niewielkich mieszkań zainteresowanie nimi jest jeszcze większe. Sofy z funkcją spania ze strony https://dkwadrat.pl/sofy-rozkladane na co dzień zazwyczaj nie zajmują dużo miejsca. Po rozłożeniu stają się natomiast przestronnym łóżkiem, które zapewnia wysoką jakość snu i umożliwia przenocowanie dwóch bądź nawet trzech osób. Takie sofy są dostępne często również w wersji narożnej, która świetnie sprawdza się zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach.

Sofa z regulowanym oparciem

Możliwość dostosowania kąta odchylenia oparcia do własnych preferencji z pewnością przypadnie do gustu osobom, którym zależy na maksymalnym komforcie w domowej strefie relaksu. Sofa z regulowanym oparciem pozwala na zajęcie wygodnej pozycji w każdej sytuacji. Przykładowo w przypadku spotkania ze znajomymi można pozostawić oryginalne ustawienia, które ułatwiają utrzymanie wyprostowanej sylwetki. Z kolei podczas leniwego popołudnia z książką w dłoni można odchylić oparcie i przyjąć pozycję półleżącą. Podczas zakupów warto również zwrócić uwagę na opcję regulacji zagłówków.

Sofa z pojemnikiem na pościel

W niemal każdym mieszkaniu mile widziana jest dodatkowa przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Zamiast kupować kolejną szafkę, można jednak po prostu zdecydować się na sofę z pojemnikiem ze sklepu online DKwadrat.pl. W przestronnej skrzyni na pewno bez problemu zmieści się komplet poszewek i prześcieradeł dla gości. Schowek można wykorzystać również do przechowywania ręczników, odzieży zimowej czy też obrusów. Sofa z pojemnikiem jest polecana zwłaszcza w przypadku mniejszych mieszkań.

Sofa z wysuwanym podnóżkiem

Możliwość uniesienia nóg podczas wypoczynku na sofie ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim pozwala w pełni zrelaksować się zmęczonym stopom. Taka pozycja poprawia również krążenie i ułatwia utrzymanie właściwej postawy podczas siedzenia na kanapie. Niewątpliwą zaletą sof z takim mechanizmem jest także to, że nie trzeba kupować podnóżków. Na dodatek wysuwany podnóżek na co dzień jest ukryty wewnątrz sofy i nie zajmuje miejsca w salonie.

Sofa z wbudowanym portem USB

W dzisiejszych czasach telefon służy nie tylko do komunikacji, ale także do rozrywki i nauki. Częste używanie urządzenia oznacza jednak szybsze zużycie baterii i konieczność podłączenia go do ładowania. Jeśli w okolicach kanapy nie ma gniazdka, to niekiedy trzeba przerwać korzystanie z telefonu bądź udać się do innej części mieszkania. Takie problemy skutecznie rozwiązuje sofa z portem USB wbudowanym w bocznym oparciu mebla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here