Nowoczesne, funkcjonalne, atrakcyjne - rolety i plisy okienne

Preferowany obecnie minimalistyczny styl w wystroju wnętrz determinuje wybór określonej estetyki różnych akcesoriów i materiałów dekoracyjnych. Począwszy od okna, przez podłogę, po ściany – wszędzie królują “rozwiązania” proste, funkcjonalne i zarazem eleganckie w swojej prostocie. Między innymi dlatego, w naszych oknach, coraz częściej można zauważyć rolety i plisy, zamiast firanek czy zasłon. Popularność zdobyły sobie dzięki wielu atutom – m.in. różnorodności, łatwej instalacji i atrakcyjnym cenom.

Świat rolet

Nie bez powodu możemy dziś mówić o “świecie” rolet – zarówno samych modeli, wzorów, jak i kolorów oraz materiałów, z których zostały wykonane jest tak wiele, że tworzą one wyjątkowo szeroką i różnorodną linię pośród innych materiałów i akcesoriów służących do wystroju wnętrz. Dzięki temu, że można je bardzo łatwo zamontować samodzielnie, warto zainteresować się ofertą sklepów internetowych, proponujących różne typy rolet – rolety24.net to jeden z popularniejszych sklepów online, oferujących rolety własnej produkcji. Dzięki temu znajdziemy tu wiele kolekcji rolet w atrakcyjnych cenach.

Na uwagę zasługuje wyjątkowo szeroka paleta dostępnych kolorów, ale również modeli rolet. Są to zarówno najpopularniejsze rolety w wersji mini, jak i rolety w kasecie, rolety standardowe oraz rolety Dzień i Noc, dzięki którym można swobodnie regulować ilość światła dostającego się przez okno do pomieszczenia. Sklep udostępnia różne rodzaje kaset roletowych – są to kasety płaskie, kasety płaskie na wymiar, jak i kasety przestrzenne oraz kasety i prowadnice. W sklepie Rolety24.net znajdziemy także popularne modele rolet z prowadzeniem żyłkowym. Na uwagę zasługują również materiały, z których wyprodukowano rolety – to nie tylko materiały standardowe, ale również termoizolacyjne czy podgumowane.

Plisy w oknach

Ten rodzaj rolet – w charakterystycznym, harmonijkowym wydaniu – cieszy się coraz większą popularnością. Z uwagi na to, że można je bardzo łatwo zamontować i z równą łatwością eksploatować – stały się doskonałym rozwiązaniem, szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z nietypowymi oknami – np. dachowymi. Rolety plisowane nie tylko świetnie się prezentują (zarówno w wersji minimalistycznej, jak i bardziej tradycyjnej, czyli w towarzystwie firanek), ale są też bardzo praktyczne – plisy okienne proponowane przez sklep Rolety24.net pokryte zostały specjalnym impregnatem, dzięki któremu na ich powierzchni się zbiera się kurz, są więc łatwe w utrzymaniu w czystości.

Plisy oferowane są w wielu wersjach kolorystycznych. Można je mocować na dwa sposoby: za pomocą haczyków albo na przykręcanie.Rolety harmonijkowe można przemieszczać na oknie w zależności od tego, ile dostępu do światła (i widoku za oknem) chcemy uzyskać – niezależnie od tego, czy zakrywają całe okno, czy tylko jego część (np. środkową) – zawsze prezentują się doskonale i powodują, że okno wygląda niebanalnie i estetycznie. Na Rolety24.net można zamawić rolety i plisy na wymiar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here