Jaka szafka pod dwie umywalki nablatowe sprawdzi się w modnej łazience?

0
1345

Architekci wnętrz coraz częściej pytani są o rozwiązania dla domów większych rodzin. Gromadki dzieci lub kilka pokoleń mieszkających w jednym domu kojarzone jest zazwyczaj z chaosem. Wydaje się, że nie można pogodzić funkcjonalności z modnym wyglądem. Szafka pod dwie umywalki nablatowe okazuje się być idealnym rozwiązaniem w łazienkach dla wielu osób. Jak wybrać najlepszą?

Porządek najważniejszy

Świeżo wyremontowany dom zachwyca mieszkańców swoim wyglądem. Często jednak kilka tygodni po rozpoczęciu użytkowania pomieszczeń, tracą one swój czar i wydają się nie różnić od wersji sprzed wprowadzenia zmian. Dzieje się tak szczególnie w rodzinach, w których jest kilkoro dzieci. Nawet przy częstym sprzątaniu nie sposób jest uniknąć chaosu, a mnogość porozstawianych wszędzie butelek z szamponem i mydelniczek może oszpecić nawet najładniejszą łazienkę. Dobrym sposobem, aby temu zapobiec jest zastosowanie szafki pod dwie umywalki nablatowe. Dzięki dobrze przemyślanemu wyborowi można uzyskać dużo miejsca na przechowywanie kosmetyków. Schowane, nie będą psuły wyglądu wnętrza.

Wykorzystanie dodatkowej przestrzeni

Łazienki, z których korzystają duże rodziny, nie zawsze posiadają zadowalające wymiary. Często konieczne jest naprawdę przemyślane rozplanowanie przestrzeni. Dobrym wyborem w takim przypadku będzie podwieszana szafka pod dwie umywalki nablatowe. Głównym atutem wolnej przestrzeni, jaka pozostaje między meblem a podłogą jest możliwość dokładnego i bezproblemowego umycia posadzki. Poza tym, miejsce to można również wykorzystać na wiele sposobów. Zmieści się tam płaski kosz na brudną bieliznę lub dekoracyjny koszyk z zapasowymi ręcznikami. Można postawić tam również wkomponowany pojemnik na zabawki kąpielowe dla dzieci.

Kiedy miejsca nie brakuje

Wisząca szafka pod dwie umywalki nablatowe doskonale sprawdza się w mniejszych łazienkach. Jeśli w danym pomieszczeniu jest wystarczająco dużo miejsca, można wykorzystać atuty mebli stojących na nóżkach. Przede wszystkim są one dużo łatwiejsze w montażu. Poza tym, zazwyczaj posiadają większą pojemność. Osoby martwiące się o możliwość sprawnego mycia podłogi pod meblem również nie muszą się martwić. Wysokość nóżek można bowiem dopasować w taki sposób, aby wyczyszczenie powierzchni pod spodem nie sprawiało wielu trudności.

Szafki pod dwie umywalki nablatowe okazują się być doskonałym rozwiązaniem wszędzie, gdzie jedną łazienkę dzieli kilka osób. Dzięki rozwojowi rynku dekoratorskiego możliwe jest dopasowanie ich do każdego wystroju wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here