Funkcjonalne meble z akcesoriami LOCKER

W domu i mieszkaniu należy znaleźć miejsce na mnóstwo rzeczy. Ponieważ nie sposób trzymać wszystkich na wierzchu, praktycznie zawsze inwestuje się w meble do ich przechowywania – aby były nie tylko pojemne, ale i wygodne w użytkowaniu, warto w nich stosować akcesoria meblowe. Firma LOCKER oferuje produkty, dzięki którym typowe meble mogą stać się ponadprzeciętnie funkcjonalne. W jakiego typu akcesoria producenta warto zainwestować?

Akcesoria do frontów

Nawet najlepiej wykonane meble na wymiar nie będą funkcjonalne, jeśli nie uzupełni się ich frontów o nowoczesne akcesoria meblowe. Wysokiej jakości zawiasy pozwolą na korzystanie z szaf i szafek przez długie lata. Prowadnice i systemy cichego domyku do szuflad i drzwi zapewnią ich płynne i bezgłośne działanie. Podnośniki pneumatyczne sprawią, że z każdego typu szafki wiszącej na dużej wysokości, będzie korzystało się w sposób łatwy i wygodny. Mechanizmy typu „push to open” pozwolą na otwieranie szaf i szafek bez użycia rąk, a dopasowane do stylu wnętrza uchwyty, nadadzą pomieszczeniu indywidualnego charakteru.  

Oświetlenie szafek

Niektóre meble stawia się w miejscach z ograniczonym dostępem do światła dziennego i sztucznego. Z szaf i szafek w nich umieszczonych korzysta się bardzo niewygodnie, gdyż ich zawartość jest ciężka do zidentyfikowania, nie tylko po zmroku. Warto w nich zatem stosować akcesoria meblowe pozwalające na oświetlenie wnętrza. W ofercie LOCKER dostępne są zarówno lampy do szaf, jak i np. taśmy LED do montażu wewnątrz mebli. W szerokim wachlarzu rozwiązań proponowanych przez producenta, każdy inwestor i wykonawca mebli na wymiar znajdzie rozwiązania najbardziej odpowiadające indywidualnym potrzebom. 

Wyposażenie mebli do wszystkich pomieszczeń

Inaczej powinno się myśleć o meblach kuchennych, a inaczej o tych do garderoby czy przedpokoju. W sklepie internetowym LOCKER można nabyć akcesoria i wyposażenie do szaf i szafek do wszystkich pomieszczeń. Producent oferuje różnego rodzaju półki, szuflady,  i kosze oraz uchwyty do przechowywania konkretnych przedmiotów. W katalogu produktów znajdują się zarówno typowo kuchenne rozwiązania, takie jak systemy cargo czy półki obrotowe, jak i akcesoria polecane do garderoby, a wśród nich półki na buty, organizery do szuflad czy wieszaki. LOCKER proponuje klientom także uchwyty na rury od odkurzacza i żelazka oraz szeroką gamę produktów polecanych do mebli do łazienki.

Funkcjonalne meble to takie, które zostały wyposażone w odpowiednio dopasowane do nich akcesoria meblowe. Dzięki produktom firmy LOCKER, można wypełnić dom i mieszkanie pojemnymi i wygodnymi w użytkowaniu szafami i szafkami z długowiecznymi systemami otwierania i zamykania, praktycznym oświetleniem oraz profesjonalnym wyposażeniem wewnętrznym do konkretnych zastosowań. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here