Atrakcyjne artykuły oświetleniowe do nowoczesnego domu

Podczas budowy lub remontu domu chcemy korzystać z produktów wykończeniowych najnowszej generacji. Mają przecież nam służyć przez kilka kolejnych lat. Współczesne artykuły oświetleniowe powinny charakteryzować się nie tylko wspaniałym wyglądem, ale także funkcjonalnością i energooszczędnością. Dużym atutem sklepu, w którym nabywamy tego rodzaju rzeczy, jest kompleksowość oferty, czyli możliwość zakupu za jednym razem wszystkich potrzebnych produktów.

Który sklep oferuje kompleksowe wyposażenie oświetleniowe?

Lampy i pozostałe artykuły oświetleniowe z całą pewnością warto kupować w sklepie tomix.pl. Asortyment tej firmy jest niezwykle rozbudowany. Można tu nabyć wyroby potrzebne do oświetlenia domu wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oferta obejmuje produkty zarówno o wyglądzie ponadczasowym, jak również wyroby o nietypowym designie.

Do dokonania kompleksowych zakupów w sklepie tomix.pl zachęcają kuszące promocje. Podczas budowy i remontu cenny jest każdy zaoszczędzony grosz. Każdy z kupujących może liczyć na rabat. Jego wysokość zależy od wartości zamówienia. Przy czym dla zamówień powyżej 200 zł rabat wynosi 5%, dla kwot powyżej 500 zł – 8%, powyżej 1000 zł – 12%, powyżej 1500 zł – 15%, powyżej 2000 zł – 20%. Sklep oferuje również opcję darmowej dostawy dla zamówień powyżej 200 zł (nie dotyczy przesyłek pobraniowych).

Lampy wewnętrzne i zewnętrzne

Oferta lamp jest naprawdę imponująca. W sprzedaży są lampy wewnętrzne i zewnętrzne:

  • ścienne i sufitowe, w tym kinkiety, plafony,
  • wiszące i żyrandole,
  • stojące,
  • wpuszczane.

Na uwagę zasługuje także oświetlenie obrazów i półek oraz lustra z wbudowanym oświetleniem. Oferta oświetlenia zewnętrznego obejmuje także lampy podwodne, najazdowe i dogruntowe, reflektory i naświetlacze.

Specjalną ofertę stanowią lampy dedykowane do pokoju dziecka. Do wyboru jest wiele dziecięcych lamp, w tym lampy z misiami, piłkarzami, maszynami budowlanymi. Stanowią one urocze wyposażenie każdego dziecięcego pokoiku.

Przeglądając ofertę sklepu tomix.pl, warto zwrócić uwagę na materiały, z których zostały wykonane lampy. W opcji są lampy zrobione z tradycyjnych materiałów, jak również lampy betonowe, gipsowe, drewniane.

Włączniki i osprzęt

Na wygląd remontowanego pomieszczenia istotnie wpływa dobór włączników i towarzyszącego im osprzętu. Wybór tego rodzaju artykułów jest wręcz oszałamiający. W asortymencie sklepu znajdują się efektowne panele i ramki oraz gotowe zestawy włączników (między innymi: termostaty, włączniki schodowo-krzyżowe, z odliczaniem czasowym, z separowanymi stykami, ściemniacze).

We współczesnych domach coraz częściej montuje się włączniki dotykowe. Występują one w postaci modułu pojedynczego lub podwójnego. Ramki do tego typu modułów występują w rozbudowanej kolorystyce (na przykład: czarne, białe, złote, niebieskie, różowe).

Akcesoria oświetleniowe

Branża oświetleniowa dostarcza nam wiele możliwości aranżacyjnych. Wszystko to dzięki rozbudowanej gamie akcesoriów. Sklep tomix.pl oferuje wielofunkcyjne systemy szynowe. Są to zestawy o różnej ilości obwodów, a także systemy linkowe.

W asortymencie sklepu znajdują się także żarówki świetlówki, taśmy i zasilacze LED, transformatory elektroniczne. Warto spojrzeć na ofertę ozdób świetlnych. Są to między innymi świeczniki, szklane kule, łańcuchy i ozdoby świetlne na ścianę (na przykład w kształcie roweru lub flaminga).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here