Kraków to jak doskonale wszystkim wiadomo jedno z najpiękniejszych polskich miast. Jest to jednak jednocześnie miasto wysoce specyficzne: obok niepowtarzalnego, typowo krakowskiego klimatu, licznych rozrywek, teatrów, bibliotek itp, mieszkańcy Krakowa mają jednak również swoje problemy, niekiedy bardzo poważne.

Jednym z tych problemów jest oczywiście smog, który w centralnych partiach Krakowa od dawna rokrocznie przekracza wszelkie dopuszczalne normy. Nic więc dziwnego, że osoby zainteresowane mieszkaniem w Krakowie coraz częściej decydują się na inne rozwiązania, niż zakup nieruchomości położonej w samym centrum. Jedną z najciekawszych alternatyw są obecnie bez wątpienia Apartamenty Wielicka. Jakie są najważniejsze zalety tej unikatowej nie tylko w skali Krakowa ale również całego kraju inwestycji?

– Położenie w czystym, zielonym regionie Krakowa

– Doskonałe skomunikowanie z centrum miasta

– Dogodne ceny

– Niepowtarzalny, pełen uroku klimat 

Apartamenty Wielicka Krakowa: dlaczego warto?

Szczegółowych informacji na temat Apartamentów w Krakowie możemy zasięgnąć na stronie internetowej inwestycji Apartamenty Wielicka. To, co z pewnością rzuca się w oczy już na samym początku, to niezwykłe położenie Centrum Mieszkaniowego Wielicka. Zaraz przy ogromnym i pięknym parku Jerzmanowskich, w otoczeniu zieleni i blisko natury. Projekt „Apartamenty Wielicka” jest także rozwiązaniem unikatowym ze względu na intencje jego autorów. Nie mamy tutaj do czynienia z beztroskim „rzuceniem” nowych budynków pośród malowniczy, zabytkowy krajobraz. Stylistyka „Apartamentów Wielicka” doskonale harmonizuje z klimatem starego parku, pełnego zabytków i wielkich, majestatycznych drzew. 

Już pierwszy etap inwestycji zakończył się ogromnym sukcesem. Krakowianie chętnie wybierają mieszkanie na terenie Centrum Mieszkaniowego Wielicka nie tylko ze względów estetycznych, ale także z powodu dogodnego skomunikowania osiedla z centrum miasta, a także panującego na jego terenie spokoju, porządku oraz przyjaznej atmosfery. Apartamenty Wielicka są również bardzo wysoko oceniane przez mieszkańców pod względem profesjonalności oraz sprawności zarządzania osiedlem. 

Na stronie Apartamentów Wielicka znajdziemy informację, że w sprzedaży pozostały już tylko ostatnie mieszkania. Klienci, którzy szukają najlepszego miejsca do życia na terenie Krakowa, mają więc teraz okazję, która może się nie powtórzyć w przeciągu następnych paru lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here