Czym się wyróżniają wielostopniowe pompy odśrodkowe?

0
Czym się wyróżniają wielostopniowe pompy odśrodkowe

Wybór właściwej pompy jest niezmiernie ważny, ponieważ wpływa na sposób funkcjonowania wielu urządzeń. Bardzo często wykorzystywane są wielostopniowe pompy odśrodkowe CR, CRI, CRN, CRE, CRIE oraz CRNE. Zatem warto zwrócić uwagę na to, czym właściwie się charakteryzują, ale również, kiedy warto z nich korzystać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, czy sprawdzą się w naszym przypadku.

Czym są pompy CR, CRI i CRN?

Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na to, że pompy CR, CRI oraz CRN to wielostopniowe, pompy odśrodkowe. Zazwyczaj są montowane w urządzeniach o konstrukcji in-line. Konieczne jest tylko to, by rury były położone na tym samym poziomie, ale również miały taką samą średnicę. W konsekwencji rurociąg, a także pompa są mniejsze. Bardzo ważne jest również to, by zwrócić uwagę na ich jakość. Dzięki temu możemy być pewni, że dobrze sprawdzą się np. w trakcie przepompowywania wody pitnej. Właśnie z tego powodu szczelnie polecane są pompy http://www.saga.info.pl/grundfos-cr-cri-crn-cre-crie-crne/.

Czym się charakteryzują pompy CRE, CRIE i CRNE?

W tym przypadku powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, że pompy CRE, CRIE oraz CRNE są zbudowane na podstawie wcześniej wspomnianych rodzajów. Poza tym wyróżniają się silnikiem ze zintegrowaną przetwornicą częstotliwości. Stąd też do ich nazw została dodana litera E. Dzięki temu pompa działa płynnie, a poza tym możliwa jest dokładna regulacja w trakcie pracy. Takie możliwości są na tyle ważne ze względu na dostosowanie pompy do obciążeń poszczególnych urządzeń.

Kiedy warto korzystać z Pompy CRE?

Bardzo ważne jest również to, żebyśmy w trakcie wyboru odpowiedniej pompy kierowali się jej zastosowaniem, a także wymogami dotyczącymi sposobu jej pracy. Dzięki temu otrzymamy dokładnie takie urządzenie, jakiego oczekujemy. W przypadku pomp CRE możemy mówić o paru takich czynnikach, dlatego warto na nie zwrócić uwagę.

Przesłanki do korzystania z pomp CRE:

  • Konieczność kontrolowania sposobu pracy i jej ewentualna zmiana,
  • Trzeba sprawdzać bądź utrzymywać stały poziom ciśnienia stałego,
  • Wtedy, gdy pompa i/lub rurociąg mają mieć niewielkie rozmiary,
  • Konieczna jest komunikacja z pampą, która została umieszczona w urządzeniu.

Dlaczego warto korzystać z wielostopniowych pomp odśrodkowych?

Warto też pamiętać o tym, że istnieje wiele zalet korzystania z wielostopniowych pomp odśrodkowych. Oczywiście jedną z najważniejszych jest fakt, iż wspomagają pracę urządzeń, a dzięki temu można je wykorzystywać w wielu przypadkach. Jednym z najczęstszych zastosowań jest pompowanie wody pitnej. Jednak szerokie zastosowanie to tylko jedna z zalet, a można ich wymienić jeszcze wiele, m.in.:

  • wysoką jakość oraz niezawodność,
  • możliwość wykorzystania jednej pompy, a i tak otrzymamy wysokie ciśnienie,
  • bezproblemowe serwisowanie pompy,
  • możliwość uzyskania wysokiego ciśnienia,
  • niewielkie rozmiary pompy,
  • pompę można wykorzystywać w różnych przypadkach, a w tym również przy lekko agresywnych płynach.

Jak zadbać o ciszę w miejscu pracy? Wybierz budkę telefoniczną!

0
Jak zadbać o ciszę w miejscu pracy? Wybierz budkę telefoniczną!

Rozmowy, dzwoniące telefony, szum klimatyzacji, odgłosy kroków, stukot klawiatury, trzaskające drzwi, uliczny hałas zza okna – tak wygląda akustyczna codzienność większości biur typu open space. Nie sprzyja to skupieniu, efektywności, ani dobremu samopoczuciu. Twoi pracownicy potrzebują… dźwiękoszczelnej budki telefonicznej.

Gdy w pracy permanentnie brakuje ciszy i nie da się jej zapewnić bez gruntowego przebudowania biura, czego akurat nie masz w planach, problem można szybko i skutecznie rozwiązać przy pomocy różnego rodzaju kabin akustycznych. Jednym z podstawowych wariantów, jeśli chodzi o tego typu konstrukcje, są jednoosobowe, biurowe budki telefoniczne…

Idealne miejsce na ciszę

Taką kabinę akustyczną można postawić w zasadzie w dowolnym miejscu w firmie, choć zwykle ustawia się ją tam, gdzie jest najgłośniej i gdzie jest ona najłatwiej dostępna dla większości pracowników – blisko stanowisk pracy, aby dojście do niej trwało kilka sekund, podczas odbierania telefon. Dzięki temu – w razie potrzeby – można do niej możliwie szybko wejść, by na przykład w ciszy odebrać telefon i w skupieniu przeprowadzić ważną rozmowę.

Błogi spokój do dyspozycji

Osoba korzystająca z budki telefonicznej ma zapewnioną prywatność i dobre warunki do skoncentrowania się. Po zamknięciu kabiny żadne dźwięki się z niej nie wydostają (ewentualnie tylko coś na poziomie szeptu), a hałas z zewnątrz jest skutecznie wytłumiany. Wszystko to zasługa odpowiedniej konstrukcji kabiny i dźwiękochłonnych materiałów, które zapewniają użytkownikowi pożądane wyciszenie w pracy.

budka telefoniczna

Ciszej w środku i na zewnątrz

Biuro wyposażone w budki telefoniczne zapewnia korzystającym z nich pracownikom miejsca ciszy i wytchnienia od biurowego zgiełku, ale poprawia także akustyczną sytuację tych, którzy pozostają na zewnątrz, poza kabinami. Rozmowy telefoniczne nie są bowiem prowadzone we wspólnej przestrzeni biurowej, tylko w zamkniętej budce, co powoduje zmniejszenie ogólnego hałasu biurowego i lepsze warunki pracy dla wszystkich.

Atrakcyjne ujarzmienie hałasu

Budki akustyczne do biura to nie tylko praktyczne rozwiązanie konkretnego problemu biurowego, ale także atrakcyjny element aranżacyjny wnętrza. Cisza jest w tym przypadku miła dla oka, ubrana w nowoczesne szaty, które doskonale sprawdzają się w różnych okolicznościach i zachwycają swoją jakością. Do wyboru jest kilkadziesiąt kolorów wykończenia budki telefonicznej oraz różne wersje jej ergonomicznego wyposażenia.

Wsłuchaj się uważnie w potrzeby swoich pracowników, a szybko przekonasz się, dlaczego tak bardzo konieczne jest wstawienie do biura przynajmniej jednej budki telefonicznej. Jak pokazują badania (Polish Green Building Council, raport z czerwca 2018, Zdrowe Zielone Biura), jedną z rzeczy, które najbardziej przeszkadzają w pracy na open space jest hałas, a szczególnie prowadzone tuż obok głośne rozmowy telefoniczne, które nie pozwalają się skoncentrować, a także brak możliwości przeprowadzenia własnej rozmowy telefonicznej w spokojnym, cichym miejscu. Sprawdź budke akustyczną do biura HUSH https://hushoffice.com/pl/product/hushphone/, która rozwiązuje te problemy.

Jak wybrać krzesła do kuchni?

0
Jak wybrać krzesła do kuchni?

Kuchnia to pomieszczenie, które wymaga szczególnie dużej uwagi na etapie wyposażenia i aranżacji. Miejsce przygotowania posiłków powinno być jednocześnie ładne i funkcjonalne. Nieodzownym elementem wyposażenia tego pomieszczenia są krzesła. Ich wybór również nie należy do prostych zadań. Muszą przecież stanowić spójną całość i pasować do klimatu całego pomieszczenia. Warto sprawdzić jakie kryteria najlepiej stosować podczas wyboru krzeseł.

Kuchnia czy salon z aneksem

Posiadając kuchnię w oddzielnym pomieszczeniu, zazwyczaj musimy kierować się tzw. oszczędnością miejsca. Kupując stół i krzesła do kuchni staramy się wybrać modele, które są z jednej strony wygodne, a z drugiej zajmują relatywnie mało miejsca. Wiele osób decyduje się na krzesła składane lub sztaplowane. Dużo większe możliwości aranżacji mamy w przypadku salonu z aneksem kuchennym. W takim wypadku możemy sobie pozwolić na większy rozmiar stołu oraz większą liczbę krzeseł. Dodatkowo możemy „poszaleć” z ich stylistyką.

Styl aranżacji kuchni

Wybierając stylowe krzesła do kuchni, musimy zwrócić szczególną uwagę na styl, w jakim zostało urządzone pomieszczenie. To pozwoli nam wybrać odpowiedni materiał, z jakiego zostaną wykonane krzesła. Wachlarz rozwiązań jest naprawdę duży – drewno, metal, tworzywo sztuczne, rattan, a nawet wiklina. W zależności od tego, czy kuchnia jest wykonana w stylu minimalistycznym, prowansalskim, skandynawskim, rustykalnym, eco, czy glamour, możemy dobrać krzesła, które podkreślą wybraną stylistykę. Bardzo uniwersalnym rozwiązaniem są krzesła drewniane. Niemniej jednak równie popularne są modele wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego, które idealnie pasują do nowoczesnych aranżacji.

Rodzaj krzesła

Warto zdać sobie sprawę, że bogata oferta producentów odnosi się nie tylko do stylistyki krzeseł, ale także do ich rodzajów. Obok klasycznych form, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem, możemy również wybrać hokery lub taborety. Jest to rozwiązanie idealne w przypadku mniejszych pomieszczeń, w których zależy nam na zachowaniu swobody ruchu przy jednoczesnym zapewnieniu wygody użytkownikom. Hokery sprawdzą się również w kuchniach, w których znajduje się tzw. wyspa.

Funkcjonalność

Co rozumiemy przez funkcjonalność krzeseł w kuchni? Wybierając te elementy wyposażenia, musimy pamiętać, że krzesła w kuchni są narażone na działanie wielu niekorzystnych czynników, takich jak wysoka temperatura, wilgoć, czy zabrudzenia. Dlatego muszą być wykonane z materiału, który jest odporny oraz odpowiednio zabezpieczony. Łatwość czyszczenia jest ważnym kryterium wyboru tego typu produktów.

Wygoda ponad wszystko

Co prawda w kuchni nie spędzamy tak dużo czasu jak na kanapie w salonie, niemniej jednak powinniśmy zadbać również o wygodę w tym pomieszczeniu. Wybierając krzesła kuchenne, nowoczesne i komfortowe modele powinny stanowić dla nas priorytet. Odpowiednie wypełnienie z pianki tapicerskiej oraz miękka, wygodna tkanina sprawią, że wspólne posiłki w kuchni staną się prawdziwą przyjemnością.

Kupując krzesła do kuchni, na pewno nie należy kierować się tylko wyglądem. Stylistyka jest ważna, niemniej jednak równie istotna jest funkcjonalność oraz praktyczna strona tych elementów wyposażenia.

Jak działa butelka filtrująca?

0
Jak działa butelka filtrująca?

Nabywając dany produkt, pragniemy mieć świadomość, że spełni on nasze oczekiwania. Jednak aby wiedzieć, czy rzeczywiście tak będzie, dobrze jest poznać specyfikację oraz zasady działania konkretnego przedmiotu. Nieistotne czy kupujemy produkty jednorazowego użytku, czy takie służące na lata, powinniśmy być świadomymi konsumentami. Dzięki odpowiedniej analizie zakupów, nasze wybory będą znacznie lepiej dopasowane do naszych potrzeb.

W trosce o nasze zasoby finansowe i środowisko

Nie da się ukryć, że żyjemy w czasach coraz większej świadomości, jeśli chodzi o gospodarowanie naszymi zasobami finansowymi, ale przede wszystkim potrzeby działań proekologicznych. Butelka filtrująca jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie oba te istotne aspekty naszego życia.

Butelka filtrująca to doskonały przykład troski o nasze środowisko. Co roku kilkaset miliardów butelek jednorazowego użytku zaśmieca naszą planetę. Niestety ze względu na wzrost zamożności ta tendencja cały czas wzrasta. Jak podaje Euromonitor, w ciągu dwóch lat ilość tego typu odpadów może dojść nawet do sześciuset miliardów.

Zalety butelki filtrującej

Butelka filtrująca działa w dość prosty sposób. Znajduje się w niej zatrzymujący zanieczyszczenia specjalny wymienny wkład filtrowy. Filtruje on wodę bezpośrednio przed napiciem się, dzięki czemu natychmiast zyskujemy z wody kranowej wodę pozbawioną smaku i zapachu chloru. Dodatkowo filtry usuwają kamień, metale ciężkie oraz inne zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie.

Butelka filtrująca to także estetyczny wygląd. W zależności od wybranego modelu konkretnego producenta do dyspozycji mamy zarówno przezroczyste butelki, jak i kolorowe modele o różnej pojemności, wadze i kształcie. Co więcej, tego typu butelka jest również interesującą alternatywą dla dzbanków filtrujących. Wszak dość często nawadniamy się poza domem, a co za tym idzie, nie mamy możliwości korzystać z dzbanków, które najczęściej są wykorzystywane do przefiltrowania wody do czajników bądź ekspresów do kawy.

Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem butelki filtrującej, warto zainwestować niewielką kwotę, aby samodzielnie przekonać się, że tego typu produkty, to nie tylko dość modny dodatek do naszego życia, ale przede wszystkim dobrze zainwestowane środki, które w dość szybkim czasie się zwrócą.

Dlaczego warto wybierać balustrady nierdzewne?

0
Dlaczego warto wybierać balustrady nierdzewne?

Na charakter budynku składa się ogrom czynników, przy czym jednym z istotniejszych jest wygląd balustrad. Warto więc wybrać odpowiedni materiał, z jakiego będą wykonane. Coraz częściej wybór pada na balustrady nierdzewne, nie tylko z uwagi na ich funkcjonalność, lecz także na wysokie walory estetyczne. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na taki model.

Co wyróżnia balustradę nierdzewną?

Przede wszystkim materiał, z jakiego jest wykonana, czyli stal. Ze względu na to, że jest ona odporna na korozję, możemy bez problemu wykorzystywać ją na zewnątrz, bez obaw o utratę wysokiej jakości. Do stali dodawane są różne stopy, dzięki czemu otrzymujemy niezwykle wytrzymały materiał, chętnie wykorzystywany w rozmaitych dziedzinach przemysłu, także w budownictwie- chociażby do produkcji balustrad.

Jakie są zalety balustrady nierdzewnej?

Jedną z najważniejszych zalet balustrad ze stali nierdzewnej jest ich wytrzymałość. Taka balustrada z pewnością poradzi sobie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Warto jednak zauważyć, że jej trwałość jest uzależniona głównie od wykorzystywanych materiałów oraz producentów. Z tego powodu polecany jest sklep https://gigastal.pl/balustrady-nierdzewne-z-drewnem-dolne-mocowania-slupkow-drewnianych-rura-c-158_547.html. Wysoka jakość nie jest jednak jedyną zaletą balustrad wykonanych ze stali nierdzewnej.

Ciekawy wygląd

Z uwagi na swój efektowny wygląd, balustrady ze stali nierdzewnej sprawdzą się w wielu przypadkach. Śmiało mogą zostać zamontowane zarówno w obiektach użytku publicznego, jak i w domach, czy mieszkaniach. Ponadto znakomicie wpisują się one w ramy, jakże modnego ostatnio, stylu nowoczesnego. Takie balustrady idealnie wkomponują się we wnętrza industrialne oraz minimalistyczne.

Możliwość uzyskania dowolnego kształtu

Niewątpliwie dużym plusem balustrad ze stali nierdzewnej jest fakt, że możemy zaprojektować takie o naprawdę ciekawym kształcie. A ten stanowił będzie dodatkową ozdobę domu. Poza tym możliwość dopasowania wielkości bądź wzoru jest niezwykle istotna w przypadku niestandardowego budynku. W przypadku np. drewna może nam być trudno uzyskać wymyśle kształty, ale stal jest bardziej elastyczna i plastyczna, więc z pewnością uda się stworzyć wymarzony efekt.

Łatwa pielęgnacja

Kolejną zaletą jest to, że balustrady nierdzewne mimo, że charakteryzują się wysoką wytrzymałością, nie wymagają dodatkowej konserwacji. Aby utrzymać je w czystości, wystarczą podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. Do tego celu należy używać gąbek, bądź miękkich szmatek. Wtedy możemy być pewni, że na powierzchni balustrady nie powstaną żadne rysy, które zaburzyłyby jej wygląd.

Więcej światła w Twoim domu. Wybieramy słoneczne projekty domów

0
Dom przy Cyprysowej 15 S3

Podejście do szkła, które jest głównym dostarczycielem słonecznego światła do wnętrza domu, jest współcześnie dwojakie. Jedni uważają, że duże przeszklenia to większe straty ciepła, a tym samym wyższe rachunki za ogrzewanie. Inni są zdania, że odpowiedniej klasy szyby w połączeniu z energooszczędną stolarką to nie straty, a oszczędność energii. Każda strona ma swoje racje, do których dochodzą również kwestie estetyczne i praktyczne. Przyjrzymy się tutaj pozytywnym efektom, jakie dają powiększone przeszklenia w naszym przyszłym domu.

Nowoczesne, funkcjonalne, atrakcyjne – rolety i plisy okienne

0
Nowoczesne, funkcjonalne, atrakcyjne - rolety i plisy okienne

Preferowany obecnie minimalistyczny styl w wystroju wnętrz determinuje wybór określonej estetyki różnych akcesoriów i materiałów dekoracyjnych. Począwszy od okna, przez podłogę, po ściany – wszędzie królują “rozwiązania” proste, funkcjonalne i zarazem eleganckie w swojej prostocie. Między innymi dlatego, w naszych oknach, coraz częściej można zauważyć rolety i plisy, zamiast firanek czy zasłon. Popularność zdobyły sobie dzięki wielu atutom – m.in. różnorodności, łatwej instalacji i atrakcyjnym cenom.

Świat rolet

Nie bez powodu możemy dziś mówić o “świecie” rolet – zarówno samych modeli, wzorów, jak i kolorów oraz materiałów, z których zostały wykonane jest tak wiele, że tworzą one wyjątkowo szeroką i różnorodną linię pośród innych materiałów i akcesoriów służących do wystroju wnętrz. Dzięki temu, że można je bardzo łatwo zamontować samodzielnie, warto zainteresować się ofertą sklepów internetowych, proponujących różne typy rolet – rolety24.net to jeden z popularniejszych sklepów online, oferujących rolety własnej produkcji. Dzięki temu znajdziemy tu wiele kolekcji rolet w atrakcyjnych cenach.

Na uwagę zasługuje wyjątkowo szeroka paleta dostępnych kolorów, ale również modeli rolet. Są to zarówno najpopularniejsze rolety w wersji mini, jak i rolety w kasecie, rolety standardowe oraz rolety Dzień i Noc, dzięki którym można swobodnie regulować ilość światła dostającego się przez okno do pomieszczenia. Sklep udostępnia różne rodzaje kaset roletowych – są to kasety płaskie, kasety płaskie na wymiar, jak i kasety przestrzenne oraz kasety i prowadnice. W sklepie Rolety24.net znajdziemy także popularne modele rolet z prowadzeniem żyłkowym. Na uwagę zasługują również materiały, z których wyprodukowano rolety – to nie tylko materiały standardowe, ale również termoizolacyjne czy podgumowane.

Plisy w oknach

Ten rodzaj rolet – w charakterystycznym, harmonijkowym wydaniu – cieszy się coraz większą popularnością. Z uwagi na to, że można je bardzo łatwo zamontować i z równą łatwością eksploatować – stały się doskonałym rozwiązaniem, szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z nietypowymi oknami – np. dachowymi. Rolety plisowane nie tylko świetnie się prezentują (zarówno w wersji minimalistycznej, jak i bardziej tradycyjnej, czyli w towarzystwie firanek), ale są też bardzo praktyczne – plisy okienne proponowane przez sklep Rolety24.net pokryte zostały specjalnym impregnatem, dzięki któremu na ich powierzchni się zbiera się kurz, są więc łatwe w utrzymaniu w czystości.

Plisy oferowane są w wielu wersjach kolorystycznych. Można je mocować na dwa sposoby: za pomocą haczyków albo na przykręcanie.Rolety harmonijkowe można przemieszczać na oknie w zależności od tego, ile dostępu do światła (i widoku za oknem) chcemy uzyskać – niezależnie od tego, czy zakrywają całe okno, czy tylko jego część (np. środkową) – zawsze prezentują się doskonale i powodują, że okno wygląda niebanalnie i estetycznie. Na Rolety24.net można zamawić rolety i plisy na wymiar.

SZYBKA METAMORFOZA OGRÓDKA

0
SZYBKA METAMORFOZA OGRÓDKA

Posiadasz mieszkanie lub dom z ogródkiem i chcesz dodać mu nieco charakteru? Sprawdź nasze porady na aranżację zieleni, dzięki czemu szybka metamorfoza ogródka potrwa niedługo i da spektakularny efekt.

TRAWA Z ROLKI – BŁYSKAWICZNY TRAWNIK W OGRODZIE

Szybka metamorfoza ogródka powinna zaczynać się od podstaw, czyli od trawnika. Trawa z rolki to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na pięknym trawniku. Jest to gotowy trawnik wyhodowany wcześniej, który następnie przewozi się na miejsce, gdzie ma być ułożony i rozkłada na podłożu. Rozwiązanie takie jak trawa rolki to duża oszczędność czasu i gwarancja, że trawa będzie idealna. Od razu widzisz efekt i nie musisz siać ani czekać aż trawa wyrośnie. Ponadto w przypadku klasycznej mieszanki trawnikowej w większości przypadków trawnik posiada łyse miejsca, gdzie trzeba go dosiewać. Rzadko kiedy mieszanka trawnikowa daje efekt idealnie równej, gęstej darni. Wynika to z tego, że ziarenka są wywiewane przez wiatr lub zjadane przez ptaki. Ciężko jest tego uniknąć, więc próba samodzielnego wyhodowanie idealnego trawnika jest czasochłonna, mozolna i nie zawsze daje dobre efekty. Z kolei trawnik z rolki to gotowy produkt, który kupujesz w sklepie i który jest dokładne układany i mocowany w ogródku.

TRAWA Z ROLKI

MAŁA ARCHITEKTURA, DONICE, OŚWIETLENIE

Kolejna sprawa to oświetlenie w ogrodzie i mała architektura ogrodowa. Oryginalne i niedrogie dekoracje znajdziesz w sklepie spa4garden.pl. To miejsce w sieci, które oferuje trawę z rolki, oświetlenie, altany i pergole, donice ogrodowe i ozdoby, grille i paleniska, meble ogrodowe, a także domki i sauny ogrodowe. Słowem wszystko, czego potrzebujesz aby stworzyć nowoczesny i komfortowy ogródek. Warto zwrócić uwagę na altanę ogrodową Lawenda, która stanowi interesującą przestrzeń rekreacyjną i zachwyca ciekawą bryłą. Posiada frontowe przeszklenia oraz drzwi, dzięki czemu może robić za mały domek ogrodowy. W sklepie znajdziesz także designerskie donice ogrodowe, dzięki czemu Twój mały ogródek może wyglądać jak wyjęty z czasopisma o wnętrzach.

MAŁA ARCHITEKTURA

Jeśli interesuje Cię szybka metamorfoza ogródka nie można zapominać o roli oświetlenia ogrodowego. Rozmieszczone w różnych miejscach punkty świetle pozwolą stworzyć magiczny nastrój w ogródku, a także nawet na niewielkim balkonie. Możesz postawić na klasyczne lampy ogrodowe zasilane prądem, a także lampy na baterie oraz słoneczne, zasilane energią ze słońca. Urokliwy klimat stworzą także lampiony ogrodowe na świecie oraz designerskie kinkiety w żywych kolorach podobnie jak trawa z rolki.

COŚ ORYGINALNEGO – PANELE I ŚCIANY Z MCHU

PANELE I ŚCIANY Z MCHU

Sklep spa4garden.pl oferuje także produkty dla zwierząt, takie jak ciekawe karmniki dla ptaków. Ponadto znajdziesz tu zielone ściany z mchu, co jest znakomitym rozwiązaniem dla małych ogródków oraz balkonów w bloku. Podobnie jak trawa rolki, element ten jest łatwy w montażu i gotowy od ręki. Dzięki temu można mieć namiastkę prawdziwej zieleni na własnym balkonie, która ukoi nerwy po ciężkim dniu w pracy. Panele z mchu nie wymagają częstej pielęgnacji, a przy ich pomocy możesz stworzyć ciekawe formy geometryczne.

Funkcjonalne meble z akcesoriami LOCKER

0
Funkcjonalne meble z akcesoriami LOCKER

W domu i mieszkaniu należy znaleźć miejsce na mnóstwo rzeczy. Ponieważ nie sposób trzymać wszystkich na wierzchu, praktycznie zawsze inwestuje się w meble do ich przechowywania – aby były nie tylko pojemne, ale i wygodne w użytkowaniu, warto w nich stosować akcesoria meblowe. Firma LOCKER oferuje produkty, dzięki którym typowe meble mogą stać się ponadprzeciętnie funkcjonalne. W jakiego typu akcesoria producenta warto zainwestować?

Akcesoria do frontów

Nawet najlepiej wykonane meble na wymiar nie będą funkcjonalne, jeśli nie uzupełni się ich frontów o nowoczesne akcesoria meblowe. Wysokiej jakości zawiasy pozwolą na korzystanie z szaf i szafek przez długie lata. Prowadnice i systemy cichego domyku do szuflad i drzwi zapewnią ich płynne i bezgłośne działanie. Podnośniki pneumatyczne sprawią, że z każdego typu szafki wiszącej na dużej wysokości, będzie korzystało się w sposób łatwy i wygodny. Mechanizmy typu „push to open” pozwolą na otwieranie szaf i szafek bez użycia rąk, a dopasowane do stylu wnętrza uchwyty, nadadzą pomieszczeniu indywidualnego charakteru.  

Oświetlenie szafek

Niektóre meble stawia się w miejscach z ograniczonym dostępem do światła dziennego i sztucznego. Z szaf i szafek w nich umieszczonych korzysta się bardzo niewygodnie, gdyż ich zawartość jest ciężka do zidentyfikowania, nie tylko po zmroku. Warto w nich zatem stosować akcesoria meblowe pozwalające na oświetlenie wnętrza. W ofercie LOCKER dostępne są zarówno lampy do szaf, jak i np. taśmy LED do montażu wewnątrz mebli. W szerokim wachlarzu rozwiązań proponowanych przez producenta, każdy inwestor i wykonawca mebli na wymiar znajdzie rozwiązania najbardziej odpowiadające indywidualnym potrzebom. 

Wyposażenie mebli do wszystkich pomieszczeń

Inaczej powinno się myśleć o meblach kuchennych, a inaczej o tych do garderoby czy przedpokoju. W sklepie internetowym LOCKER można nabyć akcesoria i wyposażenie do szaf i szafek do wszystkich pomieszczeń. Producent oferuje różnego rodzaju półki, szuflady,  i kosze oraz uchwyty do przechowywania konkretnych przedmiotów. W katalogu produktów znajdują się zarówno typowo kuchenne rozwiązania, takie jak systemy cargo czy półki obrotowe, jak i akcesoria polecane do garderoby, a wśród nich półki na buty, organizery do szuflad czy wieszaki. LOCKER proponuje klientom także uchwyty na rury od odkurzacza i żelazka oraz szeroką gamę produktów polecanych do mebli do łazienki.

Funkcjonalne meble to takie, które zostały wyposażone w odpowiednio dopasowane do nich akcesoria meblowe. Dzięki produktom firmy LOCKER, można wypełnić dom i mieszkanie pojemnymi i wygodnymi w użytkowaniu szafami i szafkami z długowiecznymi systemami otwierania i zamykania, praktycznym oświetleniem oraz profesjonalnym wyposażeniem wewnętrznym do konkretnych zastosowań. 

Stwórz przytulny klimat w swoim salonie w 5 krokach

0
Stwórz przytulny klimat w swoim salonie w 5 krokach

Salon powinien być miejscem relaksu i miejscem, które kojarzy nam się wyłącznie pozytywnie. Dlatego należy zadbać by roztaczał wokół siebie aurę sprzyjającą odprężeniu. Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne zadanie. Odpowiednie wykończenie, wyposażenie wnętrz, a także dekoracje i oświetlenie, takie jak taśmy led, mogą w tym przypadku zdziałać cuda. Poznaj zatem 5 kroków do przytulnego salonu.

ZOBACZ TEŻ